JAZDA KONNA!

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

JAZDA KONNA!

Post autor: olgapsiara »

Brakowało mi takiego tematu... :)
Jeździcie? Jakie są wasze osiągnięcia? Macie swojego konia? Na jakim poziomie jeździcie? :)
Jakieś polecane stajnie/sklepy jeździeckie ? :D
No a więc zacznę od siebie :
Mam na imię Olga, mam 12 i pół lat, a konno jeżdżę praktycznie od urodzenia. :) W sensie jazda raz na dwa miesiące, przechadzki na uwiązie... Potem już jeździłam na lonży ;D W ogóle wszyscy mówią mi, że mam super półsiad ::) Generalnie dopiero 5 miesięcy temu zaczęłam galopować (Wcześniej też jakieś galopy się zdarzały, ale albo nieudane, albo nieplanowane :P
Pierwszy galop wyglądał hmmmm... ::) pewnie tak jak pierwszy galop u większości :D I przez dwa tygodnie sierpnia dzień w dzień jeździłam konno! Po tygodniu doskonalenia galopu wybrałam się na pierwszy teren w życiu! ;D Super uczucie... potem miałam 4 dni przerwy i znowu 2 tygodnie jazdy na obozie jeździecki, gdzie nauczyłam się skakać w kłusie i galopie :) (Kopertki 30 cm ::) ) Ale jakoś we wrześniu, po obozie wybrałam się na trening skokowy do szkółki :) I tam już były większe kopertki, bo 60 cm :) I potem znów przerwa... :( Ostatnio jeździłam 2 tygodnie temu. Niestety w stajni, w której nie można skakać :'( No i w tą niedzielę znowu mam jazdę, a na za dwa tygodnie postaram zapisać się w teren! ;D
A jak jest u was? :)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Jej Szczurowatość
Posty: 24
Rejestracja: sob lis 21, 2015 8:05 pm
Lokalizacja: Braniewo

Re: JAZDA KONNA!

Post autor: Jej Szczurowatość »

O jak miło, ja także jeżdżę ok. 3 lata. Mam BOJ, startuję w zawodach skokowych w klasach mini LL oraz LL.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”