STAR WARSOWI MANIACY!

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: olgapsiara »

Hej!
Z obejrzeniem Star Wars zwlekałam 12 lat... I bardzo tego żałuję. Mama zabrała mnie do kina na VII część. Zakochałam się! Najlepszy film, jaki oglądałam w życiu!!!!! Aż bym chciała zmieniać imiona moim ciurom ::) Po powrocie z kina pojechaliśmy na działkę, gdzie obejrzeliśmy I-VI części. Ehhh... I teraz się wam zwierzę... Zakochałam sie w Anakinie Skywalkerze! :-[
Złamał mi serce przechodząc na Dark side, ale najpiękniejszy był w III części :) Aktualne mam go na tapecie i domagam się jego plakatu :P W szkole nie myślę o nim, bo mam inne zajęcia (nauka, chlopak którego kocham <3), ale gdy przychodzę do domu i patrzę na telefon, to od razu płacze i myślę ,,Czemuż on ma 34 lata!?" :'( . No ale mam już plany, że muszę go kiedyś spotkać :( Może przyjedzie do Polski? Kto wie... Ja mam wielką nadzieję, bo inaczej wszystkie łzy stracę... Chyba siebie zmienię tapetę, bo ona mi o nim przypomina... A jak wy w temacie Star Wars? :)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: Sky »

xD
Ja nie trawiłam postaci Anakina w nowych częściach, aż dziw, że ten egoistyczny, roszczeniowy nastolatek to ta sama osoba, co Vader :P
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Agik
Posty: 152
Rejestracja: wt maja 07, 2013 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: Agik »

Obejrzałam tylko kilka urywków różnych części ale:
Miałam fuzza Yodę ;) a teraz mam Anakina i Wookieego :P i to by było na tyle jeśli chodzi o ja+Star Wars ;)
Jędze: Pixi*, Atena*, Bajka*, Luna*, Lana, Finka, Łacia
Gałgany:Szaman*, Jaś*, Mikrus*, Skaut*, Yoda*, Robin*, Kajtek,Anakin,Wookiee

Bo nawet gdy odejdzie za tęczowy most to i tak zawsze jest z nami <3
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: Torakuta »

Ja się wychowałam na pierwszej trylogii ;) Także moją szczenięcą miłością był akurat Han Solo... ale nigdy nie przeżywałam tego aż tak xD
Pamiętam jak razem z tatą wielce podekscytowani czekaliśmy na Mroczne Widmo :D I w sumie... dużo się nie zmieniło bo na Przebudzenie Mocy też poszliśmy razem i zapewne wybierzemy się też na kolejne części. On mi za szczeniaka wciskał Gwiezdne Wojny i znosił do domu VHSy z wypożyczalni to ja go teraz trochę pociągam po kinach ;D

Dopuściłam się też trochę herezji w postaci Star Treka ale prawda jest taka że uwielbiam i Gwiezdne Wojny i Treka (niedługo nowy film bedzieee :3)
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: IHime »

Torakuta, widzę, że mamy podobne doświadczenia! Ja najpierw oglądałam z tatą SW na niemieckiej satelicie, potem mieliśmy piękny zestaw VHS, który zdarliśmy do śniegu, a teraz zabrałam tatę na jego urodziny do kina. Tylko Hana Ci nie odbiję. ;)
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: Torakuta »

Więcej Hana dla mnie :D
Ja jutro znowu idę do kina x'DDDD tym razem ze znajomym i zobaczyć jak brzmi oryginał (z tatą oglądaliśmy z dubbingiem bo wzrok nie ten już niestety).
Jeśli chodzi o tę nowszą trylogię (teraz będzie kolejna i ciężko o niej już mówić "nowa" x'D) to pamiętam że moją miłość z niewadomych przyczyn w sumie zyskał Qui-Gon Jinn, koniec Mrocznego Widma mnie zdruzgotał ;) takiego mam farta z moimi filmowymi miłościami... często umierają :(
Obrazek
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: RastaMari »

Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: Malachit »

Hahahah, Mari, padłam, pożyczam ;D
Ja tam fanką SW nigdy nie byłam, jakoś... nie przepadam za s-f w jakiejkolwiek formie, jeśli już, to wolałam Diunę :P
Jakoś szczególnie to mi tylko zapadł w pamięć Jar Jar. Oczywiście nowe SW będę musiała obejrzeć ze swoim M. który już od zwiastuna przeżywa jelec w mieczu świetlnym ::)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: RastaMari »

Właśnie obracam się w takim towarzystwie, że chcę czy nie chcę- muszę lubić :D Ale pamiętam, że jako dziecku bardziej mi się podobały, teraz są takie... proste.
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: Torakuta »

W temacie szczurów i Gwiezdnych Wojen
http://nerdbastards.com/2010/11/24/ador ... wars-mice/
Obrazek

Artysta z deviantarta robi takie pluszaki jako różne postaci http://the-house-of-mouse.deviantart.com/gallery/ nie tylko z Gwiezdnych Wojen :D

A tak poza tym ja uwielbiam s-f :D Jara mnie jeszcze nowy Star Trek który niedługo wejdzie do kin i koniecznie będę musiała się wybrać nań :D
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: STAR WARSOWI MANIACY!

Post autor: yss »

Torakuta, Qui-Gon, wow, też na niego poleciałam jak ta część wyszła :) :) Ale nie licząc tego pana, najbardziej lubię stare części.

Rastamari: jasne, że są proste, kiedyś było sporo takich prostych fabuł. I to były dobre fabuły. Pozytywne przesłanie i tak dalej :) No i dobrzy wygrywają, czy to nie miłe?

No to podniosę poprzeczkę fanowską SW: kto lubi ten odcinek Muppetów, w którym gościem specjalnym jest Mark Hamill.....? :) (ciekawe czy ktokolwiek tu jeszcze w ogóle pamięta Muppet Show)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”