Koszulkowo-przypinkowe wzory

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: Torakuta »

Naszedł mnie pomysł stworzenia kilku szczurkowych koszulek/przypinek etc. Zrobiłam dwa pierwsze wzory i zanim zacznę cokolwiek na poważnie chciałabym wysłuchać opinii.
Wszystkie zyski ze szczurkowych wzorów (bo może zrobię też inne) według zamysłu mają iść na szczury, jeśli będzie jakiś piniądz planuję też kupić jakieś karmy i inne potrzebne rzeczy do DT a jak przeprowadzę sięna swoje może nawet będę mogła sama pomagać we własnym zaciszu :3

Obrazek
Przypinki (wzór również planowany na koszulkę itp tylko muszę obrobić w większej rozdziałce) Koszt przypinek 56mm wynosiłby 3,5zł myślę że przy zakupię 5 spokojnie mogę 6 dokładać gratisowo :3 (na razie bida ze wzorami ale jakby kto bardzo chciał to w sumie przypinki mogę poskładać już teraz bo mam własną maszynę).

Obrazek
Skutkiem mojego bazgrania czasami są oryginalne akwarelę i jeśli ktoś chciałby coś zupełnie unikalnego na swoją ścianę to mogę je odsprzedać (tę konkretną mogę puścić za 35zł, jest na grubym solidnym papierze i namalowana wysokiej jakości akwarelami które nie będą blednąć). Format A4.

Obrazek
Zbyt wielu ludzi mówi mi że szczurze ogony są obleśne x'D
Wzór bardziej "z jajem" (lubię takie rysować x'D). Docelowo na koszulkę bo ciężko będzie zrobić z tego czytelną przypinkę.
(koszt koszulki zależy od wielu czynników ale dołożę wszelkich starań by były jak najlepszej jakości i nie przekraczały 50zł)

Mam pomysły na wiele więcej teraz tylko muszę znaleźć czas x'D
Wszystkie opinie/uwagi mile widziane
Obrazek
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: olgapsiara »

Super! ;D
Dałoby zrobić podobizne moich? :) (na papierze)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: Torakuta »

Dałoby się :3 napisz mi prywatną wiadomość to jakoś się ugadamy :D (mogę malować ze zdjęć).
Obrazek
RudaWilczyca
Posty: 54
Rejestracja: wt lut 02, 2016 12:12 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: RudaWilczyca »

Zarówno pomysł jak i wykonanie cudne *.* Zresztą nie dziwota - jak ty się bierzesz za akwarele to można kupować w ciemno ^^ (Tak btw, stalkuję cię na devie x3)
Chociaż ten ciurek z przypinki o niebo lepiej wygląda jako akwarela, ewentualnie może lepiej byłoby dać mniej pstrokate tło niż to galaxy?
Koszulka za to rozwala system :D Ciekawa jestem czy przy zamówieniu większej ilości sztuk w drukarni nie dałoby się tego ogarnąć jakoś taniej ^^

I tak mi teraz wpadło - ile byś brała za projekt przypinki z podobizną własnego ciura na wzór tego co masz w podpisie? :3
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: Torakuta »

Ahahaha okazuję się że ja to już nie mogę być anonimowa w internecie x'DDDD
za indywidualną (w stylu takim jak mam w podpisie) to 10zł za pierwszą a potem już normalnie cenowo 3,5zł

Dzięki za uwagę, pokombinuje z tłem, dam może kilka wzorów by każdy mógł zdecydować jakie tło mu pasuje ^-^
Obrazek
Awatar użytkownika
boonon
Posty: 17
Rejestracja: pn sie 10, 2015 6:05 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: boonon »

A mi się bardzo podoba tło galaxy na przypince i chętnie bym ją kupiła (chociaż nie w tym momencie) :D Jak będą podobne koszulki do tej przypinki to też na pewno rozważę zakup.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: Malachit »

O, fajne, mi się też bardziej podoba szczur na papierze :D
Będę kibicować, może na jakąś przypinkę się skuszę, chociaż nie noszę takich rzeczy. Może powieszę szczurom na klatce? :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: Torakuta »

Przypinki będą u mnie dostępne cały czas :3 (wydrukuje sobie różne wzory i jak ktoś będzie chciał to po prostu poskładam konkretne, mam wprawę czasem robię przypinek na setki jak jest jakiś marsz czy coś).

Malachit ja bym nie wieszała na klatce O3o one mają tam tą część z agrafką... chyba że będziesz chciała by jej nie montować (da się złożyć przypinkę bez tego, wtedy jest taki kapselek po prostu i ma nawet takie coś że można jakoś to zamontować... zresztą mogę zrobić zdjęcie komponentów).

Koszulka planowo ma być też z tym niebieskim szczurkiem, tylko muszę zrobić lepsze zdjęcie albo skan rysunku bo nie chciałabym by przy rozmiarze koszulkowym wyglądał brzydko :P

Alternatywne tło dla przypinki postaram się ogarnąć jak wrócę z pracy i nie umrę x'D

Każda opinia jest dla mnie bardzo cenna :3 Cieszę ię że jest zainteresowanie.
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: IHime »

Łaaa, super wzory. Jedyne, co mi trochę zgrzyta, to zęby u szczurka. Ja wiem, że taka konwencja, ale diastema... <3 I tak mi się podobają i pewnie coś będę chciała.
Jakbyś chciała, mogę podrzucić namiary na sprawdzoną firmę w Ksawerowie, która robiła mi nadruki firmowe na tekstylia.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: Malachit »

Torakuta, akurat agrafki to żaden problem, od lat wieszam hamaki w klatce na agrafkach i jest to najlepszy sposób - na żadną nigdy nie nadział się ani szczur, ani ja :P
Także czekamy na twoją wenę twórczą :D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Koszulkowo-przypinkowe wzory

Post autor: Torakuta »

Te zęby już tak będą :'D Akurat tego nie ruszę. Ale w tym stylu planowane są też wzory bez takich grymasów :p potem podeślę jakieś szkice.

Co do alternatywnego tła przypinek. Może być po prostu mniej intensywne:
Obrazek
Albo w zupełnie innym klimacie:
Obrazek

Byłam też dziś w drukarni bo potrzebowałam naklejek i zorientowałam się że na arkuszu zostało mi trochę miejsca więc...
Szczurowe naklejki x'D
Obrazek
Zdjęcie tego nie oddaje ale są totalnie cudowne *u* Mama jak je zobaczyła od razu zabrała mi jedną. Jedyne co uważam że są za ciemne ale to wina tego że nie wzięłam poprawki na drukarnie. Na przyszłość rozjaśnię na tyle by odpowiadało temu co mam na monitorze. Ciężko im zrobić zdjęcie też bo połyskująca powierzchnia. Jakość druku jest super. Planuję puszczać naklejki po złociszu i taniej w zestawach... kocham naklejki O-o

IHime bardzo by mi się przydały takie namiary :3 I słów parę o jakości nadruku~

Malachit łooooo! x'DDD a ja biegałam po jakiś budowlanych jak głupia szukając tych takich małych klipsów... najprostsze rozwiązania to jednak te najlepsze :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”