Poszukuję dobrej duszyczki z Anglii, ogromna prośba!

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Poszukuję dobrej duszyczki z Anglii, ogromna prośba!

Post autor: Mika27 »

Mam ogromną prośbę do użytkowników mieszkających w Anglii, chociaż tak w zasadzie, może ktoś z Was ma kogoś zaufanego w Anglii, przyjaciela, rodzinę i mógłby poprosić o pomoc? Mianowicie, 10/04 ma urodziny bardzo ważna dla mnie osoba. Znalazłam wymarzony prezent w Anglii, ale niestety, sklep (costco) nie wysyła do Polski. Poszukałam firmy transportowej, wszystko znalazłam, tylko potrzebuję osoby, która pojedzie do sklepu, kupi prezent, poda kurierowi i wyśle do mnie. Jak tylko się ktoś znajdzie to oczywiście, że najpierw przeleje tej osobie pieniądze na konto. Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie niezmiernie ważne - jeśli macie kogoś w Anglii, albo sami tam mieszkacie - będę dłużnikiem do końca życia.

Ps. Nie wiem czy to odpowiedni dział, jeśli nie, to proszę o przerzucenie.
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukuję dobrej duszyczki z Anglii, ogromna prośba!

Post autor: olgapsiara »

Moja ciocia tam mieszka :-)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: Poszukuję dobrej duszyczki z Anglii, ogromna prośba!

Post autor: Mika27 »

Up, dobra dusza dalej poszukiwana! Proszę, popytajcie znajomych, rodzinę, jest to dla mnie niezmiernie ważne!
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
inkla
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 31, 2020 2:09 am

Re: Poszukuję dobrej duszyczki z Anglii, ogromna prośba!

Post autor: inkla »

To jest bardzo dobre rozwiązanie, nadawanie takich paczek jest możliwe dzięki platformie https://allekurier.pl/ , sami zobaczcie ile taniej można nadawać paczki i praktycznie w każde miejsce na świecie. Współpracują z najlepszymi firmami kurierskimi, dzięki zawartym umową oferują najbardziej rozsądne ceny za wysyłkę paczki. I na czas dostarczają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”