Były kolczyki teraz tattoo

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: klimejszyn »

oo, Akka, szybko udało się umówić :) fajny ciapaty :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Akka »

Dzięki ;)
Miałam mieć termin 15 czerwca, ale coś się zwolniło w niedziele :) Bardzo się cieszę, bo czerwiec zazwyczaj jest bardzo upalny, a tak mam to z głowy :).
Byłam bardzo zadowolona bo o dziwo zrobił szybciutko ten tatuaż i prawie w ogóle nie bolało ;D ... a nastawiałam się na zupełnie co innego >:D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: klimejszyn »

no tak, w upały to masakra ze świeżym tatuażem... :P
dobrze, że nie bolało. ja, jak robiłam pierwszy tatuaż (też u Iona), to trzymały mnie 4 osoby, tak się bałam :D a okazało się, że nie bolało.. no, dopiero po 4 godzinach, jak mi już napuchło a on dalej maszynką jechał ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Capisca
Posty: 259
Rejestracja: sob sie 28, 2010 4:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Capisca »

ja zrobiłam sobie miesiąc temu malutką jaskółkę na lewym nadgarstku :) pod koniec września robię sobie kolejny tatuaż :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 05#p743305

za TM: Jasiu[*], Jovi[*], Miodek[*], Jago[*], Iban[*], Toudie[*], Elmo[*]:(
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: madziastan »

Tatuaż mam od mniej więcej 5 miesięcy. Troszkę nie jestem zadowolona (jestem wymagająca ::) ) i zamierzam poprawić kontury (nierówne) i wypełnienie (białe wypełnienie jest dziwne, zamierzam zrobic realistyczną sierść (agutkową) z włoskami. Cień też jest do poprawienia (szczególnie koniec cienia ogonka, widać rysy )
Tatuaż zrobiłam u głuchego kolegi (tanio wychodziło) i teraz zamierzam pójść do studia (kiedyś)

Obrazek

Macie jakieś sugestie i porady?
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Nina »

Nie mój typ tatuażu, więc niestety nie doradze.


W przyszłym tygodniu ide pod maszynke :)
Skromny i banalnie prosty wzór - czyli kolejny taki jak lubie. Szczur, kot i pies, na ramieniu (pomiędzy łokciem a barkiem, na wewnętrznej stronie). Same kontury, uproszczone - ma być symbolicznie.
Ten będzie za free, więc chyba szybko umówie sie na kolejny, bo mam na tatuaż odłożone troche kasy.
Szwagierka niedawno zrobiła kurs i zaczyna działać :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: molll »

to i ja obnarze swoje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ze wszystkimi wiąże coś ważnego... chociaż osobiście uważam że szczurkowi coś brakuje, może w przyszłości popracuję nad jego ulepszeniem.
a za tydzień robię kolejny... bo niestety tak jak chyba większość- zostałam wciągnięta w uzaleznienie. Za każdym razem mówie sobie że wystarczy po czym olśniewa mnie z następnym wzorem i klops. ;D
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: madziastan »

molll, pięknie!

Moja poprawiona dziarka:

Obrazek
( http://i1255.photobucket.com/albums/hh6 ... 29975a.jpg )
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: molll »

madzistan dziękuję :) twój ogonek w kolorku ładniej wygląda! :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: madziastan »

Dziękuję! :) Mi się strasznie podoba szczurek na udzie, no ale nie zamierzam mieć kolejną dziarę z szczurkiem ::) Marzy mi się łapka szczurza hmm powiedzmy na nadgarstku?
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: klimejszyn »

mój nabytek sprzed tygodnia, spóźniony prezent urodzinowy. nie dostałam jeszcze zdjęcia od faceta, więc próbowałam sklecić sama i odbił się flesz. ale coś tam widać :D
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: madziastan »

Jeju Klimka!! Tyś wydziarana pozytywnie pannica :) Twoje dziarki są cuuudooowne!! Moje są be!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Izuiza
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 15, 2013 11:48 pm

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Izuiza »

O,temat w moim guście :D

Tatuaże to coś, z czym wiążę swoją przyszłość i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Pół roku temu po raz pierwszy chwyciłam maszynkę i postawiłam pierwszą kreskę na ciele (swoim :P). Lubię się tatuować, uwielbiam tatuować innych (bo nie boli :D). Sama posiadam sporą kolekcję - jeszcze nieskończony, ale już prawie, rękaw na prawej ręce, kolorowy wzór na lewej, ważka pod obojczykiem, łopatka, plecy, teraz 16 lutego robię kolejny, tym razem na udzie. Robiąc swój pierwszy tatuaż wiedziałam, że na nim nie skończę, że to uzależnia i wciąga. I szczerze mówiąc nie spotkałam się z osobą, która ma jeden tatuaż i nie planuje następnego ;) Tatuaże są super - ale trzeba je robić z głową. Wszystkie moje są mojego pomysłu, długo nad nimi myślałam i wiem, że mi się nie znudzą. Niektóre mają znaczenie, a inne nie.
Tyle z moich przemyśleń, uf, rozpisałam się :D
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Hanka&Medyk »

Słuchajcie, byłam ostatnio u nowej kosmetyczki na depilacji cukrowej i babka podpowiedziała mi ciekawe rozwiązanie na szpetną bliznę na przedramieniu (z wierzchu, na lewej ręce), inne niż korekcja laserowa, po której też zostałaby blizna. Zaproponowała, żebym zrobiła sobie w tym miejscu tatuaż, bo przykryje całkowicie ślad.
Jesteście w stanie polecić coś 2x2cm, czego nie musiałabym się wstydzić przed klientami mojej firmy jeżdżąc na warsztaty analityczne? :D
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: kaka958 »

Hanka&Medyk pisze:Słuchajcie, byłam ostatnio u nowej kosmetyczki na depilacji cukrowej i babka podpowiedziała mi ciekawe rozwiązanie na szpetną bliznę na przedramieniu (z wierzchu, na lewej ręce), inne niż korekcja laserowa, po której też zostałaby blizna. Zaproponowała, żebym zrobiła sobie w tym miejscu tatuaż, bo przykryje całkowicie ślad.
Jesteście w stanie polecić coś 2x2cm, czego nie musiałabym się wstydzić przed klientami mojej firmy jeżdżąc na warsztaty analityczne? :D
Łapki szczura :D Takiej wielkości tatuaży jest multum możesz sobie wytatuować każde zwierzątko, jakiś znaczek, kwiatek, litery różnych alfabetów. Naprawdę możesz se tam wytatuować praktycznie wszystko :)
Ja marzę o takim tatuażu: http://imageshack.us/f/210/53433432034669473019812.jpg/
A z kolczyków w chwili obecnej to miałam podwójny na brwi ale jeden nie chciał się zagoić i ropiał więc wyciągnęłam i mam jeden, chciałam jeszcze septum, obrączkę na nosie i kolczyk w ustach (taki jak na obrazku z tatuażem)
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”