Proszę o pomoc, chodzi o głaskanie mojego szczura

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Baxi
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 15, 2016 12:44 pm

Proszę o pomoc, chodzi o głaskanie mojego szczura

Post autor: Baxi »

No muszę przyznać że są postępy :) Moja szczurzilla na dzisiejszym wybiegu, ugryzła mnie tylko raz! Wzięłam ją na ręce i siedziała sobie na moich kolanach :) Pierwsze pytanie... Czy to mimo wszystko dobry znak, że jak posadziłam ją na kolana to chowała pyszczek między moim ramieniem a biodrami? Drugie pytanie... Dlaczego druga szczurzyca, gdy uda mi się ją jakoś złapać i posadzić na kolana to na kolanach jest grzeczna i daje się głaskać a na wybiegu czy w klatce już nie...
Są ze mną - Kiri, Luna i Lati :D
Za TM - Figusia [*] i Avon [*] :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc, chodzi o głaskanie mojego szczura

Post autor: Paul_Julian »

Baxi - mam do Ciebie prosbę - albo zrób temat swoim szczurkom w tym dziale http://szczury.org/viewforum.php?f=37 , albo dopisuj nowe informacje w swoich dotychczasowych tematach związanych ze sprawą. Już masz kilka tematów niemal o tym samym.
Wyobrazasz sobie co by sie dzialo, gdyby każdy robił nowy temat przy kazdej zmianie zachowania przy np. oswajaniu ? Tematów były miliony i nic by sie nie dało znaleśc.

Na pytania pewnie ktoś odpowie jak bedzie wiedziec :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Brywek
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 31, 2020 11:54 pm

-

Post autor: Brywek »

PAM70 jak każdy PAM jest godny uwagi, chociaż u mnie akurat faworytem nigdy nie był. Cena wydaje się rozsądna. Rozmaiar...jak wolisz 40mm to taki kupuj. Ja akurat nie mam wątpliwości że tylko 44mm, bo uwielbiam duże zegarki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”