Benek puder do czyszczenia kuwet

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Benek puder do czyszczenia kuwet

Post autor: wodniczka26 »

Kochani najlepszy środek do czyszczenia jaki kiedykolwiek stosowałam to Benek talk proszek do czyszczenia kuwet poprostu rewelacja!!!
Wystarczy nanieść niewielką ilość na brudną nieprzyjemnie pachnącą i wilgotną powieszchnię lekko przetrzec szmatką pozostawić na minutkę i spłukać ciepłą wodą, pozostawia bardzo delikatny zapach ;D Moim zdaniem najlepszy do czyszczenia półek drewnianych przesiąknietych siuśkami szczurzymi po specyficznym zapachu ogoniastych ani śladu!!! Bakterie też giną na śmierć :D Stosowałam już chyba wszystko co możliwe ,tylko ten Benek podołał zadaniu wypróbujcie, ja jestem zadowolona w 100%
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: noovaa »

A oddałaś półkę/kuwetę do analizy, że mówisz o zabijaniu bakterii ?:>

Ja do kuwet i półek kupuję ludwik o zapachu pomarańczowym - cudo! :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: Kluska123 »

noovaa ;D
Musze wyprobowac, jak na razie uzywam plynu do mycia naczyn Fairy :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: wodniczka26 »

Producent pisze o tym na opakowaniu :P ciekawe gdzie wzmianka o tym na waszych płynach do naczyń ;D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: Afera »

noovaa pisze:A oddałaś półkę/kuwetę do analizy, że mówisz o zabijaniu bakterii ?:>

Ja do kuwet i półek kupuję ludwik o zapachu pomarańczowym - cudo! :P
Ale się czepiacie słówek masakra... zawsze mnie to wkurza na tym forum takie dogryzanie.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: mini »

Aferson pisze:Ale się czepiacie słówek masakra... zawsze mnie to wkurza na tym forum takie dogryzanie.
Nooo... szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że taka informacja widnieje na opakowaniu, a polskie prawo zabrania umieszczania nieprawdy na opakowaniach produktów. Jest to bardzo ściśle kontrolowane, a rzecz na której umieszczane są kłamliwe informacje automatycznie jest usuwana z rynku.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: Afera »

Mini... tak jest TYLKO w teorii uwierz mi... ;) Co nieco wiem o produkcji z bardzo wiarygodnego źródła, czyli mojej Mamy, która co prawda siedzi w biurze w księgowości, ale wszyscy wiedzą co się dzieje na produkcji i co jest tak na prawdę w opakowaniu, tego co produkują. :) Jest masa przekrętów...
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: mini »

Łooo...nieźle.. Ale z drugiej strony wiele produktów jest wycofywanych albo mają zmieniane etykiety - a raczej ich treść..
Okazuje się, że to kropla w morzu. Masakra.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: wodniczka26 »

Zrobicie co będziecie chciały ;) faktem jest , że środek wato wyprubować, co ciekawe kosztuje mniej od tych lepszych płynów do naczyń, mogę polecić z czystym sumieniem, naprawdę za niewielka cene czyni cuda, kiedyś do żwirku dołączyli prubkę i od tego czasu kupuję tylko to .W domu czyszcze tym też wannę uwielbiam ten delikatny zapach ;D
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: Kluska123 »

Mysle, ze warto wyprobowac, tak jak wodniczka26 napisala :)
Co do czepiania sie, ja juz nie zwracam na to uwagi, nie mam juz do tego nerwow, a niestety, to swiadczy tylko o Forum i osobach, ktore do niego naleza i w taki sposob sie zachowuja ::)
mini Aferson ma racje, tez ostatnio o tym czytalam, firmy potrafia napisac niezle glupoty na opakowaniu tylko po to, zeby namowic klienta na kupno.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: zyberka »

wodniczka26 pisze:Producent pisze o tym na opakowaniu :P ciekawe gdzie wzmianka o tym na waszych płynach do naczyń ;D
Za to na płynie z LIDLa jest znak Obrazek (drażniący :o ). Dopiero po kilku użyciach zauważyłam >:( więc piszę ku przestrodze innych niedowidzących :P :-\
Awatar użytkownika
Milka-sensei
Posty: 265
Rejestracja: pt lip 29, 2011 1:16 pm
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Rewelacyjnie czyści i usuwa przykry zapach, nie maskuje

Post autor: Milka-sensei »

wodniczka26 pisze:Bakterie też giną na śmierć
nie znam tego środka, ale jeżeli posiada w swoim składzie jonowe środki powierzchniowo czynne to na pewno ma działanie antybakteryjne :P zresztą - "zwykłe mydła" także mają takie działanie :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Benek puder do czyszczenia kuwet

Post autor: Paul_Julian »

To ja dodam linka, bo może to trzeba było zrobic w 1szym poście, zamiast reklamy w stylu amway ;p

http://certech.com.pl/zl/?sub=5&sub2=6&id=31&lang=pl
http://certech.com.pl/zl/?sub=5&sub2=6&id=33&lang=pl

Puder jest produkcji Certechu, więc samo to juz jest bardzo na plus.

Skład: nitrosorb, detergent, węglan sodu, kwas cytrynowy, substancje zapachowe.

Ciekawe jaki to detergent :D

btw, na drugim forum ludzie to stosowali i sobie chwalą.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Benek puder do czyszczenia kuwet

Post autor: gruszka1990 »

Hm zastanawiam się czy ten proszek usunie smród z obsikanych ocynkowanych prętów? bo u nas radę dawał tylko domestos ;]
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Benek puder do czyszczenia kuwet

Post autor: Paul_Julian »

Powinien. Na drugim pisało, że działa jeszcze woda z octem. A tu jest kwasek cytrynowy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”