Bąki :P

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: Cyklotymia »

Skoro już wiadomo, że puszczają bąki, to ja mam jeszcze jedno durne pytanie - czy któremuś z Waszych szczurów zdarzyło się puścić bąka, który nie byłby cichaczem? Nie dość, że wonnego, to jeszcze dźwięcznego?

Ja swojego psa tylko dwa razy przyłapałam na puszczeniu dźwięgala - zazwyczaj są to albo zakamuflowańce totalne, albo ciche "pfffff" ;) A jak się go wtedy ochrzani, to patrzy się urażony i odchodzi... Natomiast ogoniaści moi jakoś się dotychczas w moim towarzystwie powstrzymywali :D
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: Rhenata »

a czemu ty na psa krzyczysz ze baka puścił, no wiecie co ::)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: Cyklotymia »

Nie krzyczę, tylko mówię "Margo, prosiaku!" i grożę mu palcem xD
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Bąki :P

Post autor: Paul_Julian »

Ja mysle , ze szczurkowych bąków nie słuchac , bo .... bo mają małe pupy , no ! I małe bąki :D

Mój pies ( a zawsze miałem bokserki, slynne z pierdzenia) , to ucieka chyłkiem z pokoju jak pusci bąka . To kiedyś ja uciekłem pierwszy i psinkę zamknąłem w smrodku :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Bąki :P

Post autor: Rhenata »

buahhahaha małe dupki,małe baki...oj nie mogę :D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Bąki :P

Post autor: Cyklotymia »

Ale z małej chmury duży deszcz! Nie rozmiar się liczy, a technika! :D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Bąki :P

Post autor: Paul_Julian »

Oj fakt , tu masz rację :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Bąki :P

Post autor: bubu »

hihihi :D

Mój pies-Baca ,jak puszczał bąki to się mówiło;'Bacaa! Ty świnio! 'On wtedy urażony wychodził do kuchni :P
Teraz już nie puszcza takich śmierdzieli co przedtem (nie żebym specjalnie niuchała ;) ),ale jak się powie ; 'ty świnio' to on robi takie psie oczy,obraża się i wychodzi . :D
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bąki :P

Post autor: UprzejmaCegła »

Buahahahahahaha :D No padam, padam ze śmiechu :D :D

Żeby OT nie robić to dodam, że moja teścica ma kocura i zawsze jak Gutek ma "zapuścić zapaszek" to perfidnie się gapi na swą właścicielkę i puuuuszcza coś czym idzie się udusić, a potem ucieka :D :D :D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Bąki :P

Post autor: ol. »

;D

Bąków nigdy u szczurów nie odntowałam. Myślę, że tutaj rzeczywiście sprawdza się zasada "małych dupek" :D
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Bąki :P

Post autor: Izold »

Zawsze się nad tym zastanawiałam. Jednak na razie wiem że mój pies potrafi nieźle dać...gazu.
Leżała ze mną pod kołdrą, aż zaczęła kaszleć i szybko uciekła. Poprawiałam kołdrę i prosto w twarz buchnął mi taki smród że aż oczy łzawią. Nie raz leżała sobie, i usłyszałam takie "pfff", a ona rzuca spojrzeie na swój zadek, to na mnie i szybko się chowa. :)
Nigdy jednak nie "niuchałam" bąków moich zwierząt, i chyba nie będe bo skończy się to śmiercią. Moją ofc.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Bąki :P

Post autor: klimejszyn »

moj pies czesto puszcza porzadne smrody ;D
szczegolnie jak mamy gosci i wyganiamy go z salonu zeby nie zebral pod stolem jedzenia - wtedy jak na zlosc przyjdzie, pusci bąka, popatrzy na zadek i ucieka..albo siedzi i patrzy po ludziach, ktoz to mogl zrobic, no bo przeciez nie on ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bąki :P

Post autor: Jessica »

co do ciurow to nie wiem;0 ale moj pies... pusci baka, patrzy na swoj zad potem na mnie i ucieka... nie wiem co on sobie mysli,ze ja sie nie zorientuje ze to on?:)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Bąki :P

Post autor: klimejszyn »

hahaha psy sa przesmieszne ;D
chcialabym zobaczyc jak zachowuje sie szczurkowy puszczacz bąkow ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 21
Rejestracja: pt sty 29, 2010 12:40 pm

Re: Bąki :P

Post autor: Karina »

takiego mocnego śmierdziela można poczuć :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”