Bąki :P

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szczurowata123
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 05, 2013 5:26 pm

Re: Bąki :P

Post autor: Szczurowata123 »

Szczury puszczają cichacze,niektóre śmierdzą,niektóre nie.A mój pies nie śmierdzi(ani jego łapy,ani uszy)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Bąki :P

Post autor: kaka958 »

Hehe fajny temat :D
W sumie to by wyjaśniło smrodek spod bluzy a brak kupek :D Smrodek mnie zdziwił bo moja mała zawsze ucieka gdzieś zrobić kupkę, no zdarzyło się że mnie okupała ale to tylko dlatego że nie powiązałam wiercenia się po moich rękach z kupą :D


A mój pies bączy chyba codziennie jak zbliża się 18:00. On dosłownie ma "zegarek w dupie" o tej godzinie wychodzi na dłuższy spacer :D A przed 18 jęczy żeby mu dać jeść, dosłownie jęczy :D
ObrazekObrazek
nawalonych7krasnali
Posty: 57
Rejestracja: sob sty 05, 2013 8:41 pm

Re: Bąki :P

Post autor: nawalonych7krasnali »

Niemożliwe, żeby nasze pierdziały - nie słyszałem i nie czułem :-D
Awatar użytkownika
Łysekfuzz
Posty: 196
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 9:54 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Bąki :P

Post autor: Łysekfuzz »

Ja kiedyś słyszałem jak Łysek puścił bąka gdy jadł :D
Tu jest ich temacik : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40208
Moje dawne pociechy to myszy Tutenchamon[*]. Lin[*]. Blanka[*] i Knikieć[*] i szczur Łysek[*]
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Bąki :P

Post autor: sciurus vulgaris »

Bączki Twitcha to nie znowu takie cichacze. ;D Ale to duży ogon, dobre pudlo rezonansowe :D
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Bąki :P

Post autor: Tofcia »

Oj tak nie da się ukryć ;D i to wcale nie cichacze >:D
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
nyska36
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 19, 2015 4:36 pm

Re: Bąki :P

Post autor: nyska36 »

Hahaha! Uśmiałam się czytając wasze posty... A najlepiej Paul_Julian jak zamknął psa w smrodkach! :D Wiem, że to stary temat ale nie mogłam się powstrzymać od komentarza... Szczurki na pewno puszczają bąki, w końcu muszą jakoś pozbyć się gazów. :D
A co do psów... Moje jak puszczą bąka to tak wali, że nie mogę!! Jak u Rokusia pierwszy raz zaobserwowałam bąka i zatopiłam się w owej woni to o mało co oczy mi z orbit nie wylazły!!! Słowo daję, Rokson mógłby pomagać Hitlerowi! To po prostu zabójczy gaz!!! Killer nie tak bardzo, na ogół zdarza się mu rzadko i nie śmierdzi aż tak... Moje psy puszczają cichacze, jeszcze nigdy nie usłyszałam nic innego poza cichym "pffffff..." (nie żebym specjalnie nasłuchiwała... ;D ). A co do STÓP, TO NIE SĄ STOPY!!! PSY NIE MAJĄ SÓP, TO SĄ ŁAPY!!! moim śmierdzą potem, ale takim innym, psim potem... :D Taki jak skarpetka...? Coś podobnego. A uszy wręcz przeciwnie! Uszka pachną psim zapaszkiem, który czuję jak j w główkę całuję... :P No i to byłoby na tyle, bo u kota nie zauważyłam ale się sobie nie dziwię, bo to podwórkowy kociak, woli polować na polu niż siedzieć w domu. Więc nie wiem... :-X
,,Najlepsze i najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Przytulanie, Uśmiech, Przyjaciele, Pocałunki, Rodzina, Sen, Srebrzystość Wody, Czerń Nocy, Blask Słońca, Miłość, Rośliny, Radość, Śmiech, Wspomnienia..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”