Choroba a zabawa ze szczurkiem

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kaaa miiileeQ
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:46 pm
Numer GG: 45158392

Choroba a zabawa ze szczurkiem

Post autor: Kaaa miiileeQ »

Jestem chory.
Chciałbym pobawić się z moim szczurkiem ale jestem chory i boję się , że go zarażę.
Czy gdy umyje porządnie ręce i będę starał się się nie kaszleć moge mieć pewność , że się nie zarazi?
Jeżeli nie to co on ma robić sam przez tydzień (Próbowałem połączenia mojego szczurka z drugim , ale on nie chce, jest takim tyranem , samcem alfa i nie chce towarzystwa innych szczurów)
Byle by brnąć do przodu
Awatar użytkownika
iwciunia11
Posty: 310
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:04 pm

Re: Choroba a zabawa ze szczurkiem

Post autor: iwciunia11 »

Ja gdy jestem chora to nigdy szczurow nie wypuszczam bo boje sie ze je zaraze - po chorobie maja za to dlugi wybieg.
Ze mna - Pusia, Mycha i Latunio ;3
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Choroba a zabawa ze szczurkiem

Post autor: Venice »

Kiedy ja jestem chora nawet na karat nie wypuszczam szczurów. Dla mnie może to być zwykły katar, a dla nich wielka choroba. Szczury należą raczej do chorowitych i krótko żyjących zwierzątek niestety... :( Właśnie dlatego wolę nie ryzykować. Kiedy jestem chora proszę się o zajmowanie nimi moją kuzynkę a ja sama ograniczam się do podawania im jedzenia, picia oraz zmieniania systematycznie ściółki. :)
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”