w jakim wieku kąpać?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szczuromama121
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 02, 2014 1:00 pm

Re: w jakim wieku kąpać?

Post autor: Szczuromama121 »

Szczurami opiekuje się od 7 lat i chyba wiem jak je wychować. Moje starsze szczury były agresywne od przygarnięcia do nowego domu. Więc jezeli macie mi wytykać MÓJ sposób opieki nad ogonkami to prosze (za przeproszeniem) wezcie się zamknijcie >:( >:( >:( Nie moja wina ze zwierzeta chorują...
[*] Mysia, Gofer, Paciorek Jr
Ze mną Pikselek :*
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: w jakim wieku kąpać?

Post autor: Paul_Julian »

Są osoby, które zajmuja się szczurami o wiele dłużej, równiez agresywnymi, adoptowanymi w starszym wieku, po powaznych doświadczeniach życiowych itd.

Czasami kastracja jest jedynym sposobem na zapewnienie szczurowi spokoju, jesli jest agresywny czy nerwowy z powodów hormonalnych. Takiego szczurka nie da sie wychowac żadnym sposobem, ponieważ taki szczurek nie ma wpływu na swoje zachowanie i reakcje.

Masz już początki takich reakcji w swoim temacie : http://szczury.org/viewtopic.php?f=8&t=45501&p=1006288
Dostałaś również konkretną odpowiedź w temacie.
Bądź zatem tak dobra i zastosuj się do podanych rad bardziej doświadczonych użytkowników :) Nie chcemy źle dla Twojego ogona.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: w jakim wieku kąpać?

Post autor: yss »

smeg: nie tylko dotykane przez obcą osobę, ale pod narkozą, myślę, że przeszedł na ciemnąąą stronęęę moooocy

Megi: ja też chcę pogróżki :/ zawsze na szarym końcu zostaję...
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”