Siny ogonek :'(

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zza
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 29, 2014 6:49 pm
Kontakt:

Siny ogonek :'(

Post autor: Zza »

Cześć!
Gdy obcinałam mojej Ba-loo pazurki (czytaj:Balu) zaczęła piszczeć. Odstawiłam ją do klatki. Pomyślałam, że pewnie było jej ,,nie miło'' więc myślałam, że to taki mały szczegół. Później gdy biegała po kanapie ze swoją siostrą Lalą ( La-loo czytaj: Lalu) zaczęła piszczeć. Odstawiłam ją. Nie wiedziałam o co chodzi. Dzisiaj zobaczyłam, że Ba-loo ma siny ogonek. Gdy go lekko dotknęłam ona pisnęła i uciekła. Nigdy jej nie przytrzasnęłam ogonka, a jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy jest taka, że walczyła z moim albinoskiem La-loo. Zawsze się dominują więc u nich to normalne. Gdy Ba-loo poszła do klatki to zaczęła myć ogon. Bardzo przy tym piszczała. Nie wiem czy mam jej podać jakieś lekarstwa ;(. Nalałam im wody z butelki i dodałam witaminki. Może powinnam coś z tym zrobić? Ba-loo je i pije normalnie. Biega i wszystko jest dobrze, lecz gdy dotknie się jej ogon zaczyna piszczeć. Proszę o pomoc i odpowiedź :(
Balusia i Lalusia ♥
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Siny ogonek :'(

Post autor: Diego<3 »

Czy to nie oparzenie? Przyłórz zimny okład a jak nie zadziała to do weta :(
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siny ogonek :'(

Post autor: Sky »

Do weta, nawet bez okładu. To mogą być problemy z unerwieniem albo ukrwieniem. Coś mogło ogon przygnieść, gdzieś mogła go wcisnąć - nie wiadomo, więc czym prędzej do kliniki i sprawdzić.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Zza
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 29, 2014 6:49 pm
Kontakt:

Re: Siny ogonek :'(

Post autor: Zza »

Dziękuję Wam za odpowiedzi ;) byliśmy u weterynarza. Ba-loo bierze tabletki. Ogonek nie jest już siny tylko normalny ale też nie boli ;)
Balusia i Lalusia ♥
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”