BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Yep
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 08, 2005 11:12 am

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Yep »

Tagi: samce, samiczki, samice, zapach, woń, odór, smród, porównanie


Wiecie, co ten temat rozpoczynam, nie ze wzgledu na pytania, ale na rada, jaka chce tutaj przekazać. Mam szczurke od pół roku, jest to samiec, który póżniej okazała się samiczką :P i dopiero teraz odczuwam, jakie to szczeście. Mój chłopak kupił szczura kilka dni przede mną i okazuje się, że meżczyżni śmierdza bardziej niż baby, co było tutaj na tym forum już klkakrotnie poruszane...ale ja chce napisac, ze ta roznica w zapachu kobiet i mezczyzn (szczurkow) jest DIAMETRALNA!U mojego chlopaka w pokoju nie mozna wysiedziec bo tak smierdzi(chcoc sprzata im co drugi dzien!!! LUUUDZIE DAMY GÓRĄ!!!!!!!!!!!!
LOve Frąckowjah...
ze mna:
- Frida <:3 )~
- pies - Kiroko
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Masterton »

Każdy ma chyba inaczej wrażliwy zmysł powonienia, bo dla mnie 4 samiczki pachną dużo mocniej niż 5 samców. Zapach moczu samiczek jest bardziej ostry i nieprzyjemny.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Lulu »

a wg mnie to nie jest tak wazne.
my mamy i samiczki i samczyki.
i dla mnie wazniejsze jest to, ze to samczyki sa przytulniasci i przylepiasci ;)

chcociaz osobiscie nie zauwazywalam, zeby od chlopakow smierdzialo....
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Dinusia »

ja gdy mialam maluchy to 3 samce mlode bardziej smierdzialy niz 5 samiczek w tym 3 mlode...teraz mam 4 samizczki i nie narzekam ale czasem to one smierdza bo nasikaja na pieterko i sie w tym klada...i jak juz nie moge wytrzymac to je kapie...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Masterton »

Właśnie, najgorszy zapach wydziela się z samiczkowych osikanych półeczek.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: krwiopij »

tia... moje tez na polki leja... zsuwaja sie leniwie z hamaczka, na wpol spiac robia kaluze na poleczke i wczolguja sie z powrotem na hamaczek... zgroza... :?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: knautia »

:lol: :lol: :lol: to niezłe aparatki, krwiopijko :)
Matyldzia urzęduje często na pięterku i niedawno przyuważyłam, że spokojnie sobie leje z wysokości :evil:
jakkolwiek panny są dwie (na razie :wink: ) i nie śmierdzą ani one same, ani nie ma żadnego uciążliwego zapaszku w pokoju :D chociaż wypada zaznaczyć, że są w większej części wegetariankami (czasem tylko gerberek z mieskiem) i wiem, że to też wpływa na zapach moczu- nawet po sporej dawce gerberka mięsnego od razu czuję różnicę :?
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Dinusia »

Moje szczury sikaja tam gdzie spia...ostatnio wyjelam im hamak i sikaja na pieterko i na szmatki na ktorych spia :evil: a pozniej mi smierdza...a jak im wyjmete szmatki to leza na sikach takich swiezych...moja mama wymyslila ze kupi im wielki material i bedziemy co dwa dni wymieniac im te szmatki/hamak...bo wlasnie mocz samiczek czuc bardziej bo nie wsiaka w zwirek/trociny tylko lezy na polce z drewna...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: sopocianka »

Niestety, mój maluch i moje poprzednie szczury też, zawsze siusiały w kącie gdzie sypiają...
I potem ich futerko tak nieładnie pachniało. Może trzeba częściej wymieniać ściółkę?
Miałam jedną samiczkę, ale ciężko mi powiedzieć, czy jej mocz pachniał silniej od moczu samców.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: ESTI »

To tylko moje panienki są chyba takie grzeczne...sikają w jednym miejscu i nigdy tam gdzie śpią. ;)
Obrazek
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Dinusia »

Eee...no ESTI ty to masz fajnie my musimy co dwa dni lub codziennie wymieniac szczurom szmatki i prac a ty... :roll:
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Anita »

Ja się zastanawiałam ogólnie nad "potrzebą higieny" samiczek i samców.
Moje 4 panny sikają na wszystko, w klatce i w pokoju i ich mocz jak najbardziej śmierdzi. Nie myją ogonków, futerka czasami też im się nie chce - jednym słowem małe syfiary... Co prawda bobczą tylko do kuwety, więc to jakiś plus.

Pamiętam, że Joachim sikał tylko w jeden kącik, zawsze wychodził z domku, aby załatwić fizjologiczne potrzeby.
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Dinusia »

Moje szczurki tez nie myja ogonkow i futerko tez nei zawsze ale widac tylko na kapturkach bo u Emki nie widac zeby miala brudne futerko...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: sopocianka »

Miałam kiedyś kolejno trzy kaptury; od siedzenia na własnym moczu pożółkło im na stałe futerko po bokach...
Dobrze, że Okruś jest cały aguti :roll:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Yep
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 08, 2005 11:12 am

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Yep »

Ja tam nie wiem...Frida jest moja pierwsza szczurka, i nie wiem jak pisac, w srod tych wielu skarg. ale ona ani nie sika na tym, na czym spi(szmatki), ani nie sika poza kuweta, a jesli juz to tylko na mnie :P (ale to jakis plus, przynajmniej moge odrazu to wytrzec) no i jesli sika w klatce to tylko w jednym miejscu...uuuchh jakie to szczescie...
LOve Frąckowjah...
ze mna:
- Frida <:3 )~
- pies - Kiroko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”