Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: Pająk »

Przeczytałam wszystko i... nie wiem jak dajesz sobie z tym radę. Naprawdę podziwiam. Ile trzeba siły by dać sobie rade z tyloma przykrymi sytuacjami, stykasz się z krzywdą wobec zwierząt tak często.
Tak mi przykro z powodu Dżordza, od razu zapałałam do niego sympatią czytając jego historię. (*)
Pozostaje jedynie trzymać kciuki i mieć nadzieje, że wszystkie te szczurki na DT, znajdą równie dobre domki stałe.
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

Dzięki za miłe słowa. Jak każdy- miewam kryzysy ;/
Nadal nie dotarło do mnie w pełni, że Dżordżuś odszedł...
Brygada potrafi aż za bardzo, nie dawać czasu na myślenie ;)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

jaka agutka jest piękna, pierwszy raz widzę jej zdjęcia http://imageshack.us/photo/my-images/36/p1080157.jpg/ - szpakowata istotka o melancholijnym spojrzeniu

(przykro sobie w takich chwilach uzmysłowić, że dobry wet to gatunek nie występujący w bliższej okolicy (nawet w dalszej ...) , a także że szczupakowo pod względem liczbowym sięgnęło już zenitu ::) )
Kciukam za to za zdrowie i dobry domek :)

Co do Czesia, powtórzę to co już pisałam - Czesiowatość w czystej postaci :D Śmiszny niesamowicie !

Mamie Gabrysi i kluskom - mleka, wzrostu i opierzania się, no i zdrowia :)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

Agucia ( Szyszka) w rzeczy samej lekko melancholijna jest :) choć i głupawych pomysłów ma bez liku... obawiam się, że więcej wybiegów z moimi i ta 2 strona przeważy ;) już włazi mi po nodze ::) jak 1,2,3 szczury tak robią, to to urocze...ale jak ,8,9,10 ::) >:D

Czesiu krąży między Czesławem, a Czesłafem ;D w mianowniku odpowiada mi Czesłaf ,ale dalej brzmi już dziwnie ::) więc chyba zostanie Czesław, choć Czesław kojarzy mi się z kimś poważnym ::) a Czesiu jest iście zakręcony, chwilami gapciowaty, niemniej rezolutny ::) ;D Varcasik zdaje się został tatkiem malucha, duży, ciepły ,kulisty ;D a Muffinek dzielnie znosi jego zaczepki ;D

Mama Gabi (odpukać) ma się bardzo dobrze, pomimo braku leków nie porfirynuje, oddech prawie normalny, maluszki rosną, a ona je za 12 ;D wie kiedy sobie od nich odpocząć, porządnie wszamkać i wyjść na spacerek, więc całe szczęście nie jest jedną z tych nadopiekuńczych mamuś.
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

Maluszki szybko rosną, Gabuniek jest bardzo dobrą mamusią, regularnie karmi, odpoczywa od nich i... wyrzuca kupy za kuwetę klatki ;D :D (tego jeszcze nie było ^^) jest bardzo spokojna co znacznie ułatwia kontakt z maluszkami :)))


Skarby Gabrysi
dziewczynki :


Obrazek

Obrazek

chłopcy

Obrazek
ImageShack przycina prawą stronę :/

Obrazek

bez podziału na płeć

Obrazek;Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: unipaks »

Słodkie małe żelki; niech im niebo sprzyja! :-*
ol. pisze: Mamie Gabrysi i kluskom - mleka, wzrostu i opierzania się, no i zdrowia :)
A mnie się przeczytało z dodatkową literką w trzecim życzeniu i pomyślałam, że ol. ostatnio folguje ogonom odnośnie niektórych grzechów głównych ;) ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

unipaks pisze:
ol. pisze: Mamie Gabrysi i kluskom - mleka, wzrostu i opierzania się, no i zdrowia :)
A mnie się przeczytało z dodatkową literką w trzecim życzeniu i pomyślałam, że ol. ostatnio folguje ogonom odnośnie niektórych grzechów głównych ;) ;D
haha :D :D , jak na razie to z dodatkową literką idzie im lepiej niż to bez ;) ;D

ogony ol. to zdaje się ambitne bestie, płaskorzeźby tudzież ryciny tworzą, ogordnictwo je pasjonuje, zdobywanie nowych obiektów...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: unipaks »

Hehe nie dodałam: cudzym ogonom! :D ;) jej rzeczywiście mają dość napięty dzienny plan zajęć ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

aj tam, a gdyby nawet, to dlaczego inni mają mieć lepiej niż ja :P
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

a w ogóle chciałam napisać, że skręcone wąsiki widzę :D
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

spoko spoko, zapisałam je na zajęcia angielskiego, taniec, szachy i kółko chemiczne tylko wyczekuję, aż oczy otworzą ;):) póki co, mogą się opie....ć ;D

ano, kręcą się co niektórym :) i te fałdziaste bardziej chyba będą duble rex ::) duuże się robią, małe hipciaki :D a Gabi jest taaaaka kochana... gdyby u szczurów przydzielać ayurwedyjskie dosha, to zdecydowanie była by powolnym, spokojnym, misiakowym kapha :D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

xxx pisze:spoko spoko, zapisałam je na zajęcia angielskiego, taniec, szachy i kółko chemiczne tylko wyczekuję, aż oczy otworzą ;):) póki co, mogą się opie....ć ;D
;D
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: Flaumel »

Podziwiam! Wymiziaj tyle ile dasz radę bez straty większej ilości swojego wolnego czasu :)


PS. Zakochałam się w tamtym chłopaczku, cudo <3
Obrazek
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: mini »

O matkooo! To co poczułam widząc te małe glutki, jest nie do opisania...
Jaaa...będę płakać normalnie..
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

Flaumel :) wymiziam kogo się da :) (niektorych lepiej nie miziać, jeśli chce się zachować palce w komplecie ;))

mini :D ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”