Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

szczurxxx:-D
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 6:53 pm

Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: szczurxxx:-D »

Witam, do oddania 4 samce: Stefan, Stachu, Przytulak i Czesio. Szczurki urodziły się 20 i 22.06.2014 z samic nabytych na giełdzie zoologicznej :-X . Po 14 sztukowym miocie mieszanym zostały mi do wydania te oto maluszki...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kontakt Prv. Pozdrawiam, Agata
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: smeg »

Prawidłowe zdjęcia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: Kameliowa »

Jakiej wielkości są szczurki i czy chcesz je oddać razem?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: sciurus vulgaris »

Kameliowa pisze:Jakiej wielkości są szczurki i czy chcesz je oddać razem?
Przepraszam, że tak się wtrącę, ale Kameliowa, gdybym nie wiedziała to bym pomyślała, żeś terrarystka! ;D
szczurxxx:-D
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 6:53 pm

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: szczurxxx:-D »

Chłopaczki urodziły się 20.06 i 22.06. Nie są już takie małe ale rozmiarem nie dorównują jeszcze dorosłym osobnikom.

Wolałabym oddać je razem ponieważ utworzyły stado. Są ze sobą bardzo zżyte, troszczą się o siebie nawzajem...

Szczurki są spokojne, mają otwartą klatkę, nie uciekają z niej jednak. Jedzą z ręki - lubią być karmione, ustawiają się w kolejce heheheh. Są bardzo oswojone z ludzką ręką, jednak na neutralnym terenie bardzo się stresują. Zawsze trzymają się razem.

Szczurki są zadbane i bardzo kochane. Traktują mnie jak swojego ziomka ;)

Przytulak siedzi w dłoni tak jak się go posadzi (biały dumbo z czarnymi bądź bardzo ciemno-czerwonymi oczkami) jest bardzo spokojny, lubi miziane za uszkiem i po brzuchu.

Stachu i Stefan - standardy, kaptury czarno-białe są bardzo żywe w klatce, ale poza nią bardzo ostrożne. Boją się nowego otoczenia. Brudzą ze strachu. W klatce jako pierwsze nastawiają uszy do drapania :D

Czesio kremowy kaptur jest bardzo ciekawski. Zdecydowany lider stada. Nie boi się psa tak jak inne szczurki, wręcz przeciwnie chętnie by go dziabnął w nocha heheheh.

Wszystkie siedzą razem w rurce hydraulicznej lub na polarowych hamaczkach które im uszyłam. Oddam je razem z chłopaczkami. Mogę jeszcze dorzuć kilka na wymianę na czas prania ;)

Bardzo chciałabym zatrzymać je wszystkie dla siebie - wydałam wszystkie samice, a dorosłe mamy są teraz samotne. Boję się, że kastracją bardzo je skrzywdzę. Jeśli uda mi się oddać chłopaczków do dobrego domu, natychmiast zaadoptuję dwie lub trzy młode samiczki :D

Pozdrawiam, Agata
szczurxxx:-D
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 6:53 pm

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: szczurxxx:-D »

Hej! Odświeżam temat ;D

Stachu i Stefan zaadotowani do Łodzi ;)

Pozostał już tylko Przytulak i Czesio ;)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: Kameliowa »

sciurus vulgaris pisze:
Kameliowa pisze:Jakiej wielkości są szczurki i czy chcesz je oddać razem?
Przepraszam, że tak się wtrącę, ale Kameliowa, gdybym nie wiedziała to bym pomyślała, żeś terrarystka! ;D
W sumie fakt, hahaha.
Mogłam dopisać co co mi chodzi :D Żeby nie było nieporozumień, szukam dorosłego szczura, towarzysza dla mojej pociechy domowej :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: smeg »

Kameliowa pisze:Mogłam dopisać co co mi chodzi :D Żeby nie było nieporozumień, szukam dorosłego szczura, towarzysza dla mojej pociechy domowej :D
Data urodzenia jest przecież podana, szczurki mają niecałe 2 miesiące ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: Kameliowa »

Dorosłego.. no już "normalnych rozmiarów", nie maluchów, bo mi z woliery wyjdą. Stąd było moje pytanie o wielkość. Z resztą już i tak nieaktualne, więc nie zaśmiecajmy userce tego tematu ;)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
szczurxxx:-D
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 6:53 pm

Re: Łódzkie (Ozorków) 4 samce oddam

Post autor: szczurxxx:-D »

Do zamknięcia - wszystkie maluchy mają już domki :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”