[LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Klara
Posty: 85
Rejestracja: wt sty 24, 2012 10:09 am

[LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: Klara »

Mam do oddania 2 samiczki.
Jedna biała, standard, druga to dumbo rex topaz z rodowodem, hodowla Wonderland. Biała ur. ok. 08.2013, beżowa ur. 21.12.2013. Obydwie mają rubinowe oczy.
Odbiór w Zielonej Górze lub okolicy. W sobotę jadę w stronę zamku Grodziec (dolnośląskie) jakby to coś pomogło.
Wraz ze szczurkami mogę sprzedać dużą, składaną klatkę z wyposażeniem (sputnik, półki, drabinki).
Obydwie są łagodne, ale trochę płochliwe. Ruda była kupiona od dziewczyny, u której szczurka biegała po domu prawie nie mając kontaktu z człowiekiem. Ale bez problemu można brać obydwie na ręce, trzymać na ramieniu czy nosić w kieszeni. :-)
Poważnie zainteresowane osoby proszę o kontakt najlepiej na PW.
Dziewczyny do oddania tylko razem, chyba, że w tym samy czasie znajdą się dwie osoby, które zabiorą po jednej do swojego stadka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Klara
Posty: 85
Rejestracja: wt sty 24, 2012 10:09 am

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: Klara »

Dodam tylko, że to nie jest jakaś pilna sprawa. I proszę nie umieszczać tego ogłoszenia ani zdjęć gdzie indziej.
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: sciurus vulgaris »

Aż musiałam sprawdzić co to za hodowla, ten Wonderland. Pierwsze słyszę. Z tego co widzę to rejestrowana w NKV, nie wiem na ile jest to poważna hodowla a na ile pseudo ale czy hodowca został poinformowany o konieczności oddania szczura?
Klara
Posty: 85
Rejestracja: wt sty 24, 2012 10:09 am

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: Klara »

Nie wiem czy poważna czy nie, stronę mają i wygląda na normalną hodowlę. Ale jeśli chcesz, to możesz ich zapytać czy są poważną hodowlą. Hodowcy nie mam obowiązku powiadamiać, bo nie od niego brałam i nie mam z nim żadnej umowy.
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: sciurus vulgaris »

A, no to albo niepoważna albo ktoś pana hodowcę oszukał. :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: smeg »

Sciurus vulgaris, większość miotów po szczurach Amusi, czego oczekujesz ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: sciurus vulgaris »

smeg pisze:Sciurus vulgaris, większość miotów po szczurach Amusi, czego oczekujesz ;)
O widzisz, nie dogrzebałam się do tego! Czyli mamy już dwie takie hodowle? Matkoboskokochano...

No ale w takim razie wiemy przynajmniej, że hodowczyni raczej nie zainteresuje się oddawaniem jej szczurów bez jej zgody. ;)
Klara
Posty: 85
Rejestracja: wt sty 24, 2012 10:09 am

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: Klara »

Matka beżowej samiczki: Cats Dream Antycypacja, ojciec: Cats Dream Farfocel o ile to ważne...
Nabywca oczywiście otrzyma rodowód, który dostałam.
Nie wiem za bardzo o co Wam chodzi... Jest rodowód - źle, nie ma - też źle. I szukacie dziury w całym. Ja się na tym nie znam, dostałam, więc piszę. Równie dobrze mogłabym nic o tym nie wspominać i nie byłoby tej dziwnej dyskusji.
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: Kameliowa »

Ale nikt personalnie nie ma do Ciebie pretensji.
Po prostu mieliśmy tutaj na forum niezłe przygody z właścicielką tej "hodowli"
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Klara
Posty: 85
Rejestracja: wt sty 24, 2012 10:09 am

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: Klara »

W poniedziałek jadę do Poznania, więc gdyby był ktoś chętny stamtąd to mogę zabrać. Ale muszę wiedzieć w niedzielę najpóźniej, bo wyjeżdżam wcześnie rano.
Klara
Posty: 85
Rejestracja: wt sty 24, 2012 10:09 am

Re: [LUBUSKIE] Dwie samiczki/rodowód

Post autor: Klara »

Jeszcze raz zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”