[OTWOCK] Czy ktoś może polecić dobrego weterynarza?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ptaq
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 23, 2010 7:32 pm

[OTWOCK] Czy ktoś może polecić dobrego weterynarza?

Post autor: ptaq »

Witam. Tak jak w tytule wątku - mam pytanie odnośnie weterynarza w Otwocku (ewentualnie w pobliżu), który znałby się dobrze na leczeniu szczurów. Czy ktoś jest w stanie polecić mi któregoś?
Michu4000
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 15, 2011 9:51 pm

Re: [OTWOCK] Czy ktoś może polecić dobrego weterynarza?

Post autor: Michu4000 »

Odkopuję, bo może komuś się przyda.
Dobry weterynarz (taki z powołania) przyjmuje w Karczewie, tuż przy Otwocku. Gabinet mieści się przy ulicy Bema 2E na osiedlu Ługi. Co prawda, nie jest to specjalistyczna klinika, ale w nagłych przypadkach (w tygodniu mają do 21:00) jak znalazł. Przyjął nas facet (oprócz tego jest jeszcze jakaś doktorka), obadał Zosię i dał jej zastrzyk ze sterydu i antybiotyku(ma prawdopodobnie zapalenie ucha), po czym dał namiary na specjalistów w Warszawie (Potocka 4, Klemensiewicza 7 i Ratuszowa 1/3) i kazał się do nich udać w razie gdyby nie pomogło. Za całość wziął tylko 5 zł(!).
Michu4000
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 15, 2011 9:51 pm

Re: [OTWOCK] Czy ktoś może polecić dobrego weterynarza?

Post autor: Michu4000 »

Znaleźliśmy specjalistę od małych zwierząt w Józefowie. Przyjmuje (i mieszka) na ulicy Sikorskiego 131. Ponoć pracował przez wiele lat ze szczurami, więc powinien znać się na rzeczy.
Michu4000
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 15, 2011 9:51 pm

Re: [OTWOCK] Czy ktoś może polecić dobrego weterynarza?

Post autor: Michu4000 »

Niestety Zosia dziś w nocy zmarła, mimo pomocy doktora i przyjmowanych leków. Nie zrozumcie mnie źle, doktora Bochenka polecam, robił co mógł. Była zbyt chora.
tastingmaggie
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 06, 2011 10:00 am

Re: [OTWOCK] Czy ktoś może polecić dobrego weterynarza?

Post autor: tastingmaggie »

Witam
jeżeli chodzi o weterynarza w okolicach Otwocka , to polecam Pana z Celestynowa - nie pamiętam jak się nazywa, mam w domu wizytówkę, ale z tego co mi się wydaje jest jedyny w Celestynowie więc nie trudno będzie go znaleźć.

poza świetnym podejściem do szczurków ma bardzo dobrze wyposażoną przychodnie. operował jedną z moich dziewuch , co prawda nie udało nam się jej uratować, ale dał z siebie 100%. nie jestem pewna co do godzin pracy, natomiast w nagłych przypadkach można dzwonić do niego w środku nocy.

jeżeli interesują kogoś namiary to podam jutro.
Awatar użytkownika
mel
Posty: 67
Rejestracja: sob lis 24, 2012 10:27 pm

Re: [OTWOCK] Czy ktoś może polecić dobrego weterynarza?

Post autor: mel »

Chciałabym odgrzebać temat... Trafił ktoś na dobrego lekarza z tych okolic w ostatnim czasie?
Warszawa jest tak bardzo daleko... zwłaszcza w sytuacjach nagłych
Ze mną: Bizou
W serduchu: Albi [02.09.12 - 14.06.13], Arisa [21.01.13 - 17.08.14] i Juka [21.01.13 - 09.01.15] Gutka [01.11.12 - 23.01.15]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”