[Wrocław] Szczurki syjamskie. Gdzie dostać?!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Izzy1
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 12:29 pm

[Wrocław] Szczurki syjamskie. Gdzie dostać?!

Post autor: Izzy1 »

Chciałabym przygarnąć młodego szczurka, najlepiej wykastrowanego, w wieku tak do pół roku. Najbardziej chciałabym żeby był to szczur syjamski i tutaj mam też do was pytanie, czy nie znacie jakichś hodowli tej odmiany we Wrocławiu lub pobliskich miastach?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Wrocław] Szczurki syjamskie. Gdzie dostać?!

Post autor: smeg »

http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?p=970327#970327 - rodowodowa hodowla SunRat's właśnie ogłosiła planowany miot szczurków syjamskich :) Wypełnij ankietę i zgłoś się ;) Hodowla jest z Warszawy, ale transport nie jest problemem, sama mieszkam w Gdańsku i też mam od nich szczurki.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Izzy1
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 12:29 pm

Re: [Wrocław] Szczurki syjamskie. Gdzie dostać?!

Post autor: Izzy1 »

O, dzięki !
A orientuje się ktoś ile taki szczurek będzie kosztował? Nie bardzo łapię się w tym ich cenniku :D
Awatar użytkownika
Izzy1
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 12:29 pm

Re: [Wrocław] Szczurki syjamskie. Gdzie dostać?!

Post autor: Izzy1 »

O, już nieważne. O ile dobrze przeliczyłam to będzie około 85 zł. To w sumie sporo jeśli doliczyć do tego koszty kastracji :-\
jeśli ktoś wiedziałby coś jeszcze na temat syjamskich szczurków to proszę o info :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Wrocław] Szczurki syjamskie. Gdzie dostać?!

Post autor: smeg »

Niestety taniej nie kupisz szczurka z porządnej hodowli, ewentualnie od rozmnażaczy, którzy nie zwracają uwagi na zdrowie linii, tylko na ładne kolory futerka i trzepią kasę idąc na ilość, zamiast na jakość swoich miotów. Oczywiście nie polecamy kupowania szczurów z takich miejsc. Możesz za to polować na syjamki z adopcji, czasem zdarzają się takie cuda, i to za darmo :) sama ok. pół roku temu miałam syjama na tymczasie i wyadoptowałam go do nowego domu :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”