o Stadzie Magicznym.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: sciurus vulgaris »

Szybka aktualizacja.
Po wydaniu ostatniej piętnastki trafiła nam się kolejna niespodzianka z tego samego sklepu. Tym razem na świat przyszła cała siedemnastka maluchów. Zaczęło się dokładnie tak:
Obrazek

Na szczęście potem już było nieco ładniej. ;)

Obrazek

Okazało się, ze mamy 6 chłopców i 11 dziewczynek. Przy moich 7 i 3 tymczasach (w tym ojciec obu miotów, Boski Alvaro, który szukał domu również tu, na forum. ;) ) Dawało to 28 szczurów. Mój absolutny rekord został przekroczony, myślałam, że nasze małe mieszkanko pęknie od takiego zagęszczenia lokatorów. Przerażały mnie osobne wybiegi dla pięciu(!) różnych stad. Im bardziej maluchy rosły tym bardziej ja się bałam. Choć wyglądały niewinnie - już siały małe spustoszenie.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

My jakoś sobie poradziliśmy, a domki znalazły się w moment. Mam jakieś szczęście w nieszczęściu w tej całej sprawie z Rawą Mazowiecką, ale naprawdę - w obu przypadkach udało się chyba najlepiej jak tylko mogło. Pierwszy miot to dziś już całkiem duże szczury. Drugi, choć ogólnie drobniejszy (w masie, nie w liczbie ;) ) od poprzedniego też rośnie jak na drożdżach. Jutro żegnam się z większością, i jak tak narzekałam na to, że nas tu za dużo... tak teraz mi przykro. W dwa miesiące tak bardzo przywykłam, że teraz będzie mi chyba zbyt spokojnie. ;)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

To może pokażę jeszcze dumną mamę:
Obrazek
(na wszelki wypadek wspomnę, kołowrotek jest tak mocno przykręcony do kratki, że się nie kręci ;) Służy jako jedno z wielu Idealnych Miejsc do Natychmiastowej Drzemki. ;) )

I przypomnę tatę:
Obrazek

No to wracamy do normalności. U nas całkiem nie-różowo, w stadzie niby niezłe zdrowie, ale męczą małego Urfa. Stanie sobie na kilka tygodni z dwójką młodziaków, którzy zostają chwilowo u nas to może odpocznie. Z resztą domowników, bardziej lub mniej stałych wcale nie lepiej. Perełka z serduszkiem, Labik Dudu z neurologią, więc na chwilę dajemy sobie odpocząć z tymczasami.
Zwłaszcza, że zbliża się termin mojego długo planowanego doszczurzenia. Jeszcze nie poczęty, już wyczekiwany... >:D
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: diana24 »

Rzeczywiście masz szczęście :) Jakby nie patrzeć wydałaś do świetnych domków 32 szkraby!!! To niezły wynik :)
Szkoda mi strasznie Urfika :( Biedactwo...
Wymiziaj chłopaków :) wiesz , którą dwójkę moich ulubieńców najbardziej ;)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: Hexxe »

Tak oglądam te fotki i fotki z adopcji i cieszę się w sumie, że nie mieszkam w Polsce, bo bym co drugiego przygarniała... Cieszę się jednak bardzo, że maluchy bez problemów znajdują domki :) Trudno się dziwić jak to takie słodziaki! <3
Po urlopie miałam nadzieję, że coś nowego przeczytam u ciebie a tu cisza! :p Także fajnie, że napisałaś ^^ Oby częściej i jakieś fotki Urfika mojego ulubionego może :D??
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: sciurus vulgaris »

A bo miałam przez dwa miesiące takie zamieszanie z tym baby boomem, że ma-sa-kra! ;) Już wracam do normalności. :) Urfa foteczki są, zrobione specjalnie na życzenie Diany, wrócę od teściów to wrzucę. :)

Wiecie jak mi szkoda, że żaden z dzieci u mnie nie zostaje? Naprawdę, chyba sama sobie przykrość zrobiłam. >:(
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: diana24 »

Cały czas czekam na foteczki :P
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: Hexxe »

Co tam u Urfika(i reszty stadka natualnie :D) i małych ogoniastych^^??
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: olgapsiara »

SCIURUS VULGARIS , dwa maluchy z tego miotu miały być moje ;(. codziennie obserwowałam cię na Facebooku. Jednak... nigdzie nie mogłam znaleźć linka do listy rezerwacyjnej. no a jak pewna łaskawa osoba podała mi link to okazało się, że wszystkie maluchy były już zarezerwowane :'(
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: o Stadzie Magicznym.

Post autor: fidusiowa »

Mallory, czy ten tatuś to mój przyszły miziak? :)
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”