Ogonowe Love

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: Ogonowe Love

Post autor: Hexxe »

Haha mam dużo do nauki co do szczurzych ras :D
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Hexxe A Verrine na początku nie wchodził w ogóle do sputnika, omijał go, za to teraz siedzi w nim praktycznie ciągle :P Maluchy odbieram chyba jakoś w połowie września.
Ja też jeszcze nie ogarniam tych wszystkich odmian ::) :P

paula14s Ooo dzięki, miałam prosić kogoś o opisanie go, bo ja się jeszcze na odmianach tak nie znam :P Zdjęcia zaraz wstawiam :)

diana24 Dzisiaj dostałam kolejne zdjęcia maluchów, zaraz pokażę :) Maluchy jakoś w połowie września. Dzięki za miłe słowa ;D


Tutaj z mamuśką. Coś zaczynają już same skubać :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Ogonowe Love

Post autor: ol. »

Aaale pakery małe słodkie :D
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: Ogonowe Love

Post autor: Hexxe »

Jaki słodkie małe stworki^^ Też bym chciała znów takie szkrabiki :D Na razie nie mogę sobie pozwolić na więcej szczurków, ale za rok kto wie ::)
Haha sputnik love! Kupiłam tylko jeden, ale zastanawiam się czy nie dokupić drugiego, bo najstarszy ma problem z wspięciem się tam i jak pozostałe szczury decydują: " Do sputnika marsz!" to on bidny kładzie się w toalecie narożnej pod sputnikiem i czeka :( (to nic, że ledwo się tam mieści i mu wygniata kości) A że on należy do puszystych szczurów to dodatkowy sputnik dla niego jak znalazł.. :P
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ogonowe Love

Post autor: diana24 »

Piękne maluszki <3
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

ol. diana24 Nooo nie mogę się ich doczekać :)

Hexxe Sputniki są super, ja mogłam też wziąć jeszcze jeden postawić jako domek na dole klatki :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Verrine jest bardzo inteligentny, niemalże od razu załapał, żeby załatwiać się tylko do kuwety ;D
Rozkochał w sobie całą moją rodzinkę i znajomych. Dzisiaj cwaniak spijał mi herbatę z kubka, chciał popisać z ludźmi na fb i dodał jakąś stronę do ulubionych :P Śmieszny jest :D
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ogonowe Love

Post autor: diana24 »

W jakim Verrine jest wieku?
Jednego szczura to łatwo ogarnąć, zobaczysz jak te brzdylki przyjadą, będą miały motorki w doopkach i niekończące się źródło energii :D
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogonowe Love

Post autor: unipaks »

Jakiż słodki szkrab w tej bramie. :-* Wygłaszcz chłopaczka!
Fajna klatka z hamaczkami, i ten zamek...( Podeślij mi te dzieciaki swojej ciotki! ;) :D )
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: Ogonowe Love

Post autor: Hexxe »

http://i1186.photobucket.com/albums/z36 ... y/V012.jpg Jakby jeszcze jeden krok zrobił to bym go Ci ukradła :D Ale przynajmniej widzę teraz uszyska dokładnie ^^

http://i1186.photobucket.com/albums/z36 ... y/V003.jpg"Romeo! Gdzie jesteś mój Romeo! A nie czekaj.. To ja jestem Romeo."
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

diana24 Verrine ma ok. 2 miesięcy. No właśnie on jeden ma już motorek w dupie, to będzie się nieźle działo jak pozostałą dwójeczkę przyniosę ;D

unipaks Wygłaskany! :) Dziękuję :D Myślę, że one by się chętnie tego zajęcia podjęły, ostatnio zaczęli robić kartonowy samochodzik dla szczura, hihi ;D

Hexxe No właśnie, a wszyscy mówią, że jak księżniczka w zamku >:D


Wypuściłam dzisiaj Verrina z klatki co by pobiegał, a on... poszedł spać za biurkiem ::) :P Teraz za to wspina mi się po nogach, pewnie chce się wdrapać na biurko do swoich corn flakes'ów :P
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Oczywiście najbardziej ciągnie go tam gdzie nie można ::) :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ogonowe Love

Post autor: diana24 »

talucha pisze:Oczywiście najbardziej ciągnie go tam gdzie nie można ::) :P
:D To jest akurat przypadłość wszystkich szczurów ;) im bardziej ciasno, tłoczno i z dużą ilością kabli tym lepiej dla ogonka ;)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Maluchy od dzisiaj są u mnie :)
Verrine właśnie bije się w klatce z jednym ze swoich synów :P Niech się chłopaki ustawiają.
Wstawię zdjęcia jak już wrzucę je na photobucket :)
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ktoś posiadający większą wiedzę ode mnie w sprawach odmian, zechce mi je opisać? :P ;D
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

W ogóle już myślałam, że mam szczura idealnego... Chodzi o Verrina. Załatwia się pięknie do kuwety, nie obgryza hamaków, nie próbował gryźć kabli, kochany szczurek. Aż tu dzień przed odbiorem maluchów zaczął podgryzać mnie w dłonie. Akurat zmywałam chwilę przed tym lakier z paznokci, zmywacz miał taki grejpfrutowy zapach i myślałam, że to może dlatego. Ale wczoraj była u mnie koleżanka i udziabał ją w stopę. Zaraz potem zaczął gryźć po stopach mnie. Nie do krwi, ale jednak dość mocno. No i dzisiaj to samo, podgryzał mnie w dłonie i po stopach :/ Teraz jak go wypuszczam to zakładam buty, żeby w podskokach jak uciekam przypadkiem drania nie zgnieść, a w butach tego podgryzania nie czuję ::) No i nie wiem skąd to zachowanie... :-\ ???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”