26.09.14 Pysia [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

26.09.14 Pysia [*]

Post autor: paula14s »

Pysia miała guza na listwie mlecznej .... w piątek przeszła zabieg .... Guz był na szczęście pod skórą praktycznie i bez problemu go usunęłyśmy z panią doktor ... ale 3 h po zabiegu moje kochane kicadełko odeszło ... nie wytrzymała narkozy i zasnęła :(

Minął już tydzień a mi dalej ciężko i gdy o tym piszę teraz mam łzy w oczach ... jeden z najbardziej do mnie przywiązanych szczurów , największy miziak , największa przytulanka , największa kulka futra w stadzie , trochę ciapowata i niezdarna ale cholernie inteligentna ... potrafiła dawać łapkę i robić obroty - mimo swojej tuszy .... pół kilo żywej masy ...

Dziewczyny smutne ..szukają jej , Kaweczka próbuje pocieszać mnie i moją mamę zastępując teraz trochę Pysię , jest do niej trochę podobna , zaczęła dawać łapkę , wykorzystuje każdą chwilę by wejść na rękę lub dać buziola ale jednak Pysi nikt nie zastąpi ....
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
karina1234567
Posty: 16
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 9:46 am

Re: 26.09.14 Pysia [*]

Post autor: karina1234567 »

Przykro mi [*]
Ze mną: Max, Miley (psiaki); półroczne siostrzyczki standard czarno - białe, kapturek i bareback: Selena, Nikosia, siedmiotygodniowe siostrzyczki dumbo, American blue, kapturek i bez znaczeń: Maja, Shanti
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: 26.09.14 Pysia [*]

Post autor: paula14s »

Muszę się jakoś trzymać
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”