Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Post autor: Buba »

To straszne :(
Niestety, czasami nieszczęśliwe wypadki zabierają nam naszych przyjaciół. Ja też muszę sobie poczytać o windzie. Nigdy nie wiadomo, co się może przydarzyć.
Trzymaj się :'(
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
Honeyseve
Posty: 49
Rejestracja: pt mar 01, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Post autor: Honeyseve »

Dziękuję Wam za wsparcie, ogólnie jest... dziwnie, mam odruch siedzenia i patrzenia jak Malina z Agatą jedzą....i obserwuje czy przypadkiem coś się tam nie dzieje... w ogóle strasznie się tłuką... Malina pilnuje domku, Agata hamaka jak się spotykają w jednym albo w drugim to jest jazgot. Jak czytam o tej windzie, wydaje się to być mega proste... tym bardziej mam wyrzuty, że tego nie zrobiłam.... choć robiłam podobnie, ale nie nic jej tam nie wylatywało, więc chyba niekoniecznie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Post autor: Megi_82 »

Nie takich wieści oczekiwałam... tak się cieszyłam jak zobaczyłam wątek...:( Strasznie mi przykro :(
Noe obwiniaj się jednak - nic to teraz nie da. Po prostu się zdarza i nie na wszystko jesteśmy w stanie coś poradzić :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Honeyseve
Posty: 49
Rejestracja: pt mar 01, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Post autor: Honeyseve »

Witamy, w lepszych humorach już... chyba.

Mija tydzień od tego nieszczęsnego wypadku... szkoda gadać... więc wspólnie z dziewczynami stwierdziłyśmy, że nie będziemy już smucić w tym naszym temacie, bo większość postów to, na prawdę same smutki... To opowiem trochę o Malinie :) Mam wrażenie, że moje najstarsze dziecko przeżywa drugą młodość. Powiedziałabym, że jest jak Benjamin Button :D Malina jak miała te kilka miesięcy i była małą damą.... nawet łapki na dywan nie postawiła... bawić z Grażyną się nie chciała... poważna, ostrożna... mizianie nie dla niej... A OD TRZECH MIESIĘCY Malina zwariowała. Jak wróciłyśmy z wakacji w czerwcu. Malina spaceruje po całym mieszkaniu, pierwsza wyskakuje z klatki, pierwsze co przychodzi do mnie na mizianie... wymiziam ją idzie sobie dalej... a to buty powąchać, a to reklamówkę wciągnąć do domku, albo skarpety powyciągać z szuflady... Ogólnie szaleje. Nie ten sam szczur, niczego się nie boi... okazało się nawet ostatnio, że potrafi skakać :P bo znalazła się jakoś na łóżku, a ja jej nie pomagałam :P
OTO NOWA MALINA:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Honeyseve
Posty: 49
Rejestracja: pt mar 01, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Post autor: Honeyseve »

Coś się zdjęcia nie wyświetlają, a wyświetlały, więc daje jeszcze raz ;)
Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Post autor: Buba »

Zdjęcia nadal się nie ładują ;(
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
Honeyseve
Posty: 49
Rejestracja: pt mar 01, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Kochane Maluszki ;) Grażynka i Malinka

Post autor: Honeyseve »

Matko co tu się dzieje w tym naszym temacie, CHAOS :D Witamy w Nowym Roku :D Dodaję poprzednie, których nie widać i nowe foty :D
Malina moja modelka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I Agata.... nie cierpiąca aparatu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”