No cześć ^^

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
helix
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 14, 2014 9:24 pm
Lokalizacja: Lubin

No cześć ^^

Post autor: helix »

Buszuję na forum od jakiegoś czasu, więc postanowiłam założyć konto.
Tak więc i ja podam łapę, a co!

Witam wszystkim. Jestem Weronika, lat 20 (przynajmniej za niedługo :D). Pochodzę z Dolnego Śląska, a konkretnie z Lubina. Introwertyczka w dużym stopniu ze mnie. Interesuję się głównie pisarstwem, amatorsko bo amatorsko, ale zacząć jakoś trzeba. Z reguły są to teksty tzw. "do szuflady", ale i wysyłało się na jakieś konkursy albo pisało komuś do szkoły wiersze czy opowiadania xD Jestem po technikum ekonomicznym, a w duszy human - nie wiem po kiedy grzyba był mi ten kierunek.
Co lubię? Ano filmy (najlepiej komedie, akcji czy horrory psychologiczne), książki (najczęściej fantastyka), muzykę rockową bądź heavy metalową, mangę i anime, pizzę, pieczenie, gry na PSP bądź MMORPG. I swoją nową szkołę - do tej pory nie wierzyłam, że to powiem :D
Przygodę ze szczurami zaczęłam jakieś 4 lata temu, no ale! Moje obecne pyszczki mam już opisane w założonym temacie (patrz podpis). Plus, mieszka ze mną także 12-letni kundelek, który unika moich ogonów jak ognia.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: No cześć ^^

Post autor: unipaks »

Witaj na forum! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”