[Szczecin] Oddam Kluska, młody dumbo

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

MatkaPolka
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 02, 2014 11:47 am

[Szczecin] Oddam Kluska, młody dumbo

Post autor: MatkaPolka »

Mam do oddania srebrno białego samca dumbo. Kupiłam go już dojrzałego, niestety nie jestem w stanie zapewnić mu odpowiednich warunków przez pracę. Samiec zaczął się już oswajać z ręką, jest trochę bojaźliwy i nieufny. Wymaga pracy i opieki. Szczur jest czysty, załatwia się w jednym miejscu w klatce. Nie gryzie w domu podczas biegania. Ma około 4 miesięcy i jest niekastrowany. Nie wiem jak zachowuje się niestety w stosunku do innych szczurków. Zainteresowanych proszę o kontakt najlepiej pod numer telefonu 888658332, ponieważ nie zawsze mam czas na korzystanie z internetu. Zależy mi na czasie :)
MatkaPolka
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 02, 2014 11:47 am

Re: Oddam Kluska, młody dumbo

Post autor: MatkaPolka »

MatkaPolka pisze:Mam do oddania srebrno białego samca dumbo. Kupiłam go już dojrzałego, niestety nie jestem w stanie zapewnić mu odpowiednich warunków przez pracę. Samiec zaczął się już oswajać z ręką, jest trochę bojaźliwy i nieufny. Wymaga pracy i opieki. Szczur jest czysty, załatwia się w jednym miejscu w klatce. Nie gryzie w domu podczas biegania. Ma około 4 miesięcy i jest niekastrowany. Nie wiem jak zachowuje się niestety w stosunku do innych szczurków. Zainteresowanych proszę o kontakt najlepiej pod numer telefonu 888658332, ponieważ nie zawsze mam czas na korzystanie z internetu. Zależy mi na czasie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oddam Kluska, młody dumbo

Post autor: smeg »

Skąd jesteś?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Oddam Kluska, młody dumbo

Post autor: Marzka95 »

Właśnie skąd? Bo jeżeli z okolic Częstochowy to ja chętnie przygarnę. Po długim okresie wracam do szczurków i robię nowe stadko :). Dzisiaj będzie przejeżdżać moja koleżanka przez Częstochowę do Opola i może zgarnąć :D.
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
joanna71
Posty: 99
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 8:47 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Oddam Kluska, młody dumbo

Post autor: joanna71 »

Szczurek jest w Szczecinie (informację zawdzięczam wymianie smsów)
MatkaPolka
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 02, 2014 11:47 am

Re: Oddam Kluska, młody dumbo

Post autor: MatkaPolka »

Ponawiam ogłoszenie, niestety Klusek nadal nie znalazł drugiego domu :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”