Kolorowe tarasy ?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Soowaa
Posty: 67
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 5:03 pm
Lokalizacja: Pomorskie, okolice Trójmiasta :)

Kolorowe tarasy ?

Post autor: Soowaa »

Savic freddy 2 -> jest to klatka dostępna w polsce w sklepie animalia, i cyba ale pewna nie jestem w zooplus... I moje pytanie brzmi : Czy są do niej kolorowe tarasy czy to tylko na zdjęciu? Jeżeli są kolorowe to czy byłaby możliwość napisać do nich aby kupić taras i (pochylnię/drabinkę?) osobno ? Może gdyby sporo osób się zebrało to by wyszło a moze dołaczyli by to do produktów ? Sporo by na tym zarobili ^^ Ja narazie szczurów nie mam więc nie kupie,ale pytam tak wstępnie...A może ktoś już taj robił? Jeżeli był taki temat to przepraszam , tak samo za błedy... :)
Chojrak <3 Mufasa <3
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kolorowe tarasy ?

Post autor: smeg »

Niedawno te tarasy pojawiły się w http://hipcio.sklep.pl/ - jest błękitny i różowy firmy Savic ;) Niestety, są dość drogie, ale standardowe nowe tarasy Ferplast są w podobnych cenach. Kiedyś robiliśmy grupowe zamówienie z holenderskiego sklepu fretten.nl i zamawialiśmy stamtąd kolorowe tarasy Ferplasta, ale większości najfajniejszych kolorów już od dłuższego czasu tam nie ma.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Soowaa
Posty: 67
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 5:03 pm
Lokalizacja: Pomorskie, okolice Trójmiasta :)

Re: Kolorowe tarasy ?

Post autor: Soowaa »

Dziękuje bardzo za odpowiedź :D a czy wiesz może czy są czarne ? -Tak na przysłość pytam :)
Chojrak <3 Mufasa <3
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kolorowe tarasy ?

Post autor: smeg »

Czarnych niestety nigdy nie widziałam, wydaje mi się, że Savic ani Ferplast takich nie produkuje. Są tylko ciemnoszare (ciemniejsze, niż te standardowe szare) z Ferplasta.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”