[LUBELSKIE] Zaadoptuję 2-3 samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

OlgaBH
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:26 pm
Lokalizacja: Lublin

[LUBELSKIE] Zaadoptuję 2-3 samiczki

Post autor: OlgaBH »

Pilnie zaadoptuję 2 lub 3 samiczki.
W piątek umarła jedna z moich szczurzyc i druga, Bella, zamęczy się w samotności :(
Najlepiej, jeżeli szczurki będą z Lublina lub okolic, żeby oszczędzić im długiego transportu.
Ze mną: Poldek, Ooms, Manitu

Za TM: Helenka, Bella, Zachau, Telimena, Makita, Brygida, Iza, Krysia, Zorro, Geda, Witrona
karina1234567
Posty: 16
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 9:46 am

Re: [LUBELSKIE] Zaadoptuję 2-3 samiczki

Post autor: karina1234567 »

Ja jestem z Łodzi, ale jakbyś mimo to była zainteresowana to 12 stycznia urodziła mi się dziewiąteczka - są 3 samiczki (tak mi się przynajmniej wydaje xd). Jedna z nich to prawdopodobnie albinoska ^^. Maluchy będą do odbioru jak skończą 5 tygodni.
Ze mną: Max, Miley (psiaki); półroczne siostrzyczki standard czarno - białe, kapturek i bareback: Selena, Nikosia, siedmiotygodniowe siostrzyczki dumbo, American blue, kapturek i bez znaczeń: Maja, Shanti
OlgaBH
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:26 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [LUBELSKIE] Zaadoptuję 2-3 samiczki

Post autor: OlgaBH »

Zależy nam znalezieniu szczurasków trochę szybciej, żeby Bella nie siedziała sama :( Ale jeśli do tej pory się nie uda, przemyślimy, dziękuję :)
Ze mną: Poldek, Ooms, Manitu

Za TM: Helenka, Bella, Zachau, Telimena, Makita, Brygida, Iza, Krysia, Zorro, Geda, Witrona
Awatar użytkownika
sashetka
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 08, 2015 2:15 pm
Numer GG: 12859379
Lokalizacja: Chełm

Re: [LUBELSKIE] Zaadoptuję 2-3 samiczki

Post autor: sashetka »

Hej jestem z Chełma, 19 stycznia moja Fuzzka Łysa urodziła maleństwa. Jeśli będziesz zainteresowana to służe informacjami o moich kluseczkach:)
ze mną: Rocco, Łysa
po drugiej stronie: Diablo[*], Ryjek[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”