Bydgoskie panienki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bydgoskie panienki :)

Post autor: Buba »

To super, że się przełamała :D Myślę, że znaczenie ma też wiek szczura. Młode nie mają przecież czasu! Muszą biegać, biegać, a potem jeszcze biegać ;) Starsze trochę zwalniają i znajdują dla nas czas. Super :)
A zdjęcia urocze :)
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Shaggi
Posty: 34
Rejestracja: czw wrz 26, 2013 1:15 pm

Re: Bydgoskie panienki :)

Post autor: Shaggi »

Długo mnie tu nie było :/
Stan mojego stada delikatnie się zmienił. Dnia 27.12.2014 roku za Tęczowy Most odeszła Pansy. Miała dopiero roczek :(
Chorowała od dłuższego czasu na serduszko, leki przestały działać. Jeszcze dzień wcześniej spała na moich kolanach, rano znalazłam jej ciałko :'(
Lulu, która cały czas chodziła za Pansy, do teraz chodzi i zagląda we wszystkie jej ulubione miejsca, szukając... Serce mi się łamie jak patrzę na tą zagubioną mordkę :(
U dziewczynek wszystko w porządku, Lulu i Shadow skończą (umownie) rok za 3 dni. Prezentem będą nowe mebelki do klatki :)
Ze mną: Stefania, Dafne,Shadow i Lulu.
+ kot: Nala i 3 psy: Alfa, Hektor i Maniek.
Nasz temacik:Klik
Za TM: Ziuta, Pansy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”