(KRAKÓW) Młoda samiczka szuka domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

(KRAKÓW) Młoda samiczka szuka domu!

Post autor: kulek »

1. Liczba szczurów do oddania: jeden
2. Płeć szczurów: samiczka
3. Wiek szczurów: ok. pół roku
4. Miasto: Chrzanów/Kraków/możliwy transport
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: coś się wymyśli, pomogę w transporcie
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak
7. Charakter, usposobienie szczurów: Ciekawska, "motorek w dupie" ;), uwielbia spędzać czas poza wybiegiem
8. Stosunek szczurów do człowieka: Kiedy ją przygarnęłam, dostałam informacje że jest lękliwa i zdarza jej się złapać ząbkami. W stosunku do mnie i do lokatorów nigdy nie była agresywna. Nie jest to szczur "nakolankowy" ;), spędza czas z człowiekiem tylko kiedy ona ma na to ochotę.
9. Stosunek do innych szczurów: No i tutaj jest problem. Próbowałam szczurcię łączyć z innym szczurkiem, lecz niestety skończyło się na fruwającym futrze i zadrapaniach u drugiej szczurki.
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Niestety nie jestem w stanie na dzien dzisiejszy pozwolić sobie na adopcję innych szczurów mając nadzieję, że szczurka je zaakceptuje. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy nadaje się do stada. Proszę o nie wyciąganie pochopnych wniosków - szczurka, z którą się nie polubiły jechała do mnie z innego województwa i serce mi się łamało, gdy musiałam ją oddać, bo Y. jej nie zaakceptowała.
12. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Mogę dorzucić chorobówkę + jedzenie, żwirek, mały transporterek
13. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Odpowiedzialność, doświadczenie w łączeniu szczurów, kontakt mailowy

Zdjęcia dodam jutro.
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: (KRAKÓW) Młoda samiczka szuka domu!

Post autor: kulek »

Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: (KRAKÓW) Młoda samiczka szuka domu!

Post autor: kulek »

Hop hop ???
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”