Witam :-)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
izabella718
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 21, 2015 9:12 am

Witam :-)

Post autor: izabella718 »

Przywitam się i ja :-)
Troszkę o nas.
Miesiąc temu dostałam w "spadku" a raczej odebrałam nieodpowiedzialnemu właścicielowi ok 7 miesięcznego chłopaka o wdzięcznym imieniu "pika-czu" ;D .To mój pierwszy ogoniasty więc uczę się wszystkiego o nim.Wizyta weta za nami.Chłopak jest zdrowy tylko nie dokarmiony i bardzo przerażony. Jak na razie wypracowaliśmy tyle że podchodzi do mojej ręki i ją liże.Wyciągnąć się nie daje. Moja sunia przyzwyczaiła się już do "czegoś małego ruszającego się po klatce " z ciekawością siada i obserwuje.Lecę szukać informacji na forum....Za jakimś kolegą muszę się rozglądnąć :-)(chyba intuicyjnie kupiłam klatkę na dwa maluchy)
kubana
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 23, 2015 10:23 am

Re: Witam :-)

Post autor: kubana »

Cześć Iza :) ja też jestem tutaj nowa, witam wszystkich serdecznie ;). Posiadam swojego ogoniastego od 2 lat. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Niestety znajomi do dzisiaj nie mogą się do niego przekonać i zawsze patrzą z przerażeniem :D.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Witam :-)

Post autor: yss »

Skąd jesteś?

Witaj oczywiście :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
izabella718
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 21, 2015 9:12 am

Re: Witam :-)

Post autor: izabella718 »

Jestem z Krakowa :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”