Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - dogoterapia, szczuroterapia

Post autor: valhalla »

O nie :(

IHime, przytulam... brak słów... dobrze, że zdążył zaznać prawdziwego domu, miłości człowieka i szczura.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - dogoterapia, szczuroterapia

Post autor: Duana »

Co Ty piszesz? Nie ma go? Przykro mi :(
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - dogoterapia, szczuroterapia

Post autor: Megi_82 »

Właśnie miałam dziś wejść zapytać, co z Marcinkiem, bo słyszałam...:( Dopiero co biedak ułożył sobie życie :(
Przytulam mocno :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - dogoterapia, szczuroterapia

Post autor: Paul_Julian »

IHime pisze:Kilka godzin temu znalazłam Marcinka... Odszedł we śnie, w ukochanych szmatkach. [*] :'(


Sardyniątka będą obchodzić 2 urodziny 4. lipca.
Mocno przytulam. Poleciał razem z Majeczką, też dopiero co odeszla, nie jest sam :(
Dobrze, że chociaż miał dobry domek.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - dogoterapia, szczuroterapia

Post autor: unipaks »

Tak mi przykro, IHime :(
Dla Marcinka[*] Śpij spokojnie...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - dogoterapia, szczuroterapia

Post autor: IHime »

To są ostatnie zdjęcia Marcinka, robione w kwietniu, ostatnie 30.04. Nic nie zapowiadało najgorszego. :(
ObrazekMy fantastic ratties
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMy fantastic ratties
ObrazekMy fantastic ratties
ObrazekMy fantastic ratties
ObrazekMy fantastic ratties

A tak bawili się z Ejką, odkąd zawarli rozejm, bo Marcinek przestał podszczypywać. Wbrew pozorom, zabawa była dobrowolna z obu stron, raz uciekało jedno, raz drugie, a jedynym poszkodowanym był koc na kanapie.
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMarcinek and Ej having fun
ObrazekMarcinek and Ej having fun by Ivy Mae, on Flickr
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: ol. »

Dopiero doczytałam

Zadomowiony ze stadkiem, taki beztroski z Ejką
taki ... https://www.flickr.com/photos/118664885 ... 444474161/

To niesprawiedliwe, że nie mógł cieszyć się tym jeszcze długo dłużej :(

Tak mi przykro, IHime
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: gosja1 »

:(

przykro mi..
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Duana »

Na zdjęciach wyglądał na pełnego sił i energii :(

Poza tym, to super masz psicę skoro akceptowała gryzonia ;D
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: IHime »

Bez Maurycka, Sardynki i Marcinka zrobiło się pustawo. Fenolka trzyma się tego padołu chyba wyłącznie siłą swojej ulepkowatej słodyczy. Elza i Heidi szykują się do usuwania guzów w przyszłym tygodniu. Nie znam wieku dziewczyn, ale pojawiające się guzy i to, że u mnie są już 1,5 roku wskazuje, że mają około 2 lat. Sardynkowe dzieci są najmłodsze w stadzie, 4. lipca skończą 2 lata. To straszne, ale przy pewnej dozie pecha na jesieni moglibyśmy zostać bez stada.
Niby jeszcze nie szukałam nowych lokatorów, tylko z ciekawości otworzyłam jedno ogłoszenie... no i czekamy na transport dwóch szczurzych mordek. :D

Z wrażenia zlikwidowałam konto oszczędnościowe i zamówiłam naj-mega-giga-monster-klaciochę Savic Suite Royal XL. Chyba będę meble wyrzucać, żeby to monstrum gdzieś wstawić. Ale podobno dobrze się sprząta. Nasza obecna klatka już kilka razy uziemiła mnie z powodu uszkodzonego kręgosłupa i od pewnego czasu mam jej serdecznie dosyć. Będzie robiła za wakacyjne lokum na działce, a mnie dodatkowo odpadnie akcja z przewożeniem jej w te i we wte. Mało jest recenzji tej klatki, więc pewnie jak przyjdzie, to jakąś krótką zrobię.
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Duana »

IHime wow, ja się nad tą wersją też zastanawiałam, ale uznałam, że jakoś Double 95 jest ładniejszy i zgrabniejszy ;)

No i gratuluję dwóch nowych ogonków.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Paul_Julian »

Ooo, to taka ? http://www.savic.be/suite-royale-115-cm-xl
Wygląda naprawdę świetnie ! Na 100% będzie lepsza od tych co masz teraz, choćby przez to bardzo wygodne otwieranie.

Ino cena trochę boli, ale cos za coś, klatki nie kupuje sie codziennie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: IHime »

Duana, też rozważałam 95 albo Critter Nation, ale w końcu zdecydowałam się iść na całość. Całkiem serio, 95 weszłaby mi do pokoju bez problemu, a dla tej 115 muszę chyba usunąć komodę. Wygrało to, że 115 jest nisko nad ziemią i szczurochom będzie wygodniej wychodzić. Chyba całkiem mnie pofyrtało. ::)

Paul, dokładnie ta. Cena boli, ale to chyba ostatnia klatka, jaką kupuję w życiu. Większych już nie ma. ;)
Nie mogę się doczekać aż przyjdzie klatka i przyjadą ogoniaste! I będziemy składać tą landarę, a potem łączyć (ok, tego trochę mniej wyczekuję).
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Duana »

Składanie tego kolosa to rzeczywiście będzie checa (no chyba, że akurat nie). Myśmy się z Panem Mężem przy mniejszej wersji trzy razy pokłócili ;D
Nas cena nie zabiła aż tak bardzo, ale dostaliśmy zwrot 50 euro z zooplusa, bo klatka na froncie była lekko porysowana. No i zrobiliśmy im aferę, że jak to tak.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: IHime »

Tak sobie myślę, że skoro miałam dłuższą przerwę w regularnym pisaniu, to może przyda się przewodnik fotograficzny po stanie narybku. ;)

Groszek - moje cudowne, srebrne Sardyniątko, lizawka i pluszaczek. 4 lipca skończy 2 lata. Ślepy z powodu wady genetycznej. Jest alfą stada, bo nie widział ku temu przeszkód.
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr

Blu - jeszcze bardziej pluszowe Sardyniątko, miziak, lizak i cykor. Cokolwiek by się nie działo, na wszelki wypadek najpierw się przestraszy, potem przestraszy się jeszcze raz, a potem dla ukojenia nerwów da się miziać. Największy entuzjasta zabaw z człowiekiem.
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr

Latimeria - jedyna panna urodzona przez Sardynkę, jest przeciwieństwem braci. Domyślam się, że przy siedmiu braciach musiała nadrabiać zadziornością. Oni - kudłaci i naziemni, ona - łysa, wszędzie pierwsza, alpejsko-kaskadersko-wyczynowa. Nie ma dla niej miejsc niedostępnych, to tylko kwestia motywacji.
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr

Elza - królewna-dekoratorka znaleziona w warszawskim parku. Uwielbia szmatki i fatałaszki, szczególnie te ażurowo-koronkowe. Jeśli są za mało przewiewne, sama je ulepszy. Wielbicielka miejscówki w staniku. Prawdopodobnie chodzi tam kraść koronki.
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr

Heidi - królewna na wieży, znaleziona razem z Elzą. Nieco niedostępna, chociaż delikatna, wielbicielka najwyższych półeczek i podniebnych sputników.
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr

Fenolka - połowa nieodżałowanego duetu "F-ek" spędza emeryturę ograniczona podwójną niepełnosprawnością - nie widzi i nie słyszy - ale nadal potrafi okazać, że uwielbia kontakt z człowiekiem. Najpierw kłapnie zębiszczami, żeby unieruchomić potencjalny kąsek, a jeśli kąsek okazuje się ręką pańci, wyliże i wyiska w przeprosinach.
ObrazekMy fantastic ratties by Ivy Mae, on Flickr

Ejka - szczur honorowy, skondensowana forma pozytywnej energii. Dzielimy się jej cudownością ze światem, bo psina została terapeutką.
ObrazekEj the pug by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekEj the pug by Ivy Mae, on Flickr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”