...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: kaka958 »

Achh szczury zawstydzone? Prędzej bym pomyślała że będą się chełpić, chodząc dumnie po wybiegu :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Duana »

kaka958 pisze:Achh szczury zawstydzone? Prędzej bym pomyślała że będą się chełpić, chodząc dumnie po wybiegu :)

Nieee, bo wiesz, one jeszcze młodziutki i nieprzyzwyczajone do takiego chwalenia :D
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: kaka958 »

Haha jeszcze się przyzwyczają aż będzie im za mało chwalenia :P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: emi2410 »

Dziewczynki są przeurocze! Cieszę się, że trafiłam na Wasz wątek, czekam na więcej zdjęć panienek. ;D Przesyłam głaski dla Astry i Agili. :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Duana »

Astra straciła kawałek ucha, nie mam pojęcia jak ani kiedy ??? Przypuszczam, że jak my spaliśmy to one się musiały znowu nawzajem obijać, a że Astra jest mniejsza to jej się bardziej oberwało :-[ Dzisiaj rano jak zajrzałam do klatki to zauważyłam, że uszko ma jakieś zaczerwienione, a po wzięciu jej na ręce okazało się, że kawałek ucha z góry ma oderwany.

Ja oczywiście byłam w panice i zaraz dzwoniłam na prywatny numer naszej pani weterynarz (bo u nas w Niemczech dzisiaj jest święto i wszystko pozamykane). Ale ona kazała ucho delikatnie przemyć octeniseptem i tylko obserwować czy się nie zaczyna paprać. Eh, takie przygody :(
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: valhalla »

No niestety, rozcięte czy niekompletne uszy się zdarzają, wypadki chodzą po szczurach :( Na szczęście szybko się to goi i nie wpływa na dalsze zdrowie i życie szczura, więc spokojnie.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Duana »

Miałam w planach wrzucić w wątek dzisiaj duuużo zdjęć, ale wiecie co? Nic z tego. Mój Samsung nie daje rady przy tych małych motorkach! Na całej karcie pamięci znalazłam cztery (!) zdjęcia, na których Agila i Astra nie przypominają kolorowych smug ::)
Rozważam zakup profesjonalnego sprzętu fotograficznego albo zatrudnienie kogoś, kto się na tym zna :D

Ale to co mam, to wstawiam. Enjoy!
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Po tym, jak się Wam skarżyłam, że noski zaczęły się bić, a Astra straciła kawałek ucha w klatce zrobił się spokój. Najwyraźniej wyjaśniły sobie kto rządzi i teraz znów są najlepszymi przyjaciółkami.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Magdonald »

Ślicznie umaszczone dziewczyny! A Astra nawet z nadszarpniętym uszkiem wygląda uroczo :)

Tęsknię za czasami, gdy fotografować swoje stado mogłam praktycznie tylko wtedy, gdy panny spały :D Zrobienie wyraźnego zdjęcia na wybiegu graniczyło z cudem ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Duana »

Hah, Astrze zdjęcie zrobić ciut łatwiej, bo co jakiś czas przystaje i tak "przesuwa" głową na boki. Ten portrecik to właśnie w takim momencie złapany :D
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Magdonald »

Jak na czerwonooką przystało, łapie ostrość :) fajnie, że panny się tak szybko zaaklimatyzowały :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: unipaks »

Jakież one śliczne, te Twoje dziewczynki! :) Buziaki dla nich ode mnie!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Malachit »

No cóż, Astra teraz wygląda jak prawdziwy "devilek", ma bardzo piracki image dzięki temu uchu ;)
U mnie dość sporo szczurów w którymś momencie swojego życia jakimś cudem nadrywało/któryś im nadrywał ucho, na szczęście im to szczególnie nie przeszkadza i szybko się goi.
No z młodymi szczurami tak jest, żeby były wyraźne zdjęcia to trzeba albo na słońcu, albo z lampą błyskową, inaczej to same smugi na zdjęciach. Ale i tak wasze modelki są przepiękne ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: Megi_82 »

Prawda, że to uszko się całkiem ładnie komponuje z devilkowymi oczyskami ;D ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: margot1408 »

Duana, masz prawdziwe ślicznotki :) A nadgryzione ucho wygląda bardzo stylowo ;)
Mnie zdjęcia wychodzą tylko przypadkiem. Chyba że śpią, albo dam coś smacznego do lizania ;)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ...przeboje zza granicy czyli niemieckie stadko Duany...

Post autor: valhalla »

Nadgryzione ucho u devila wygląda tak... groźnie ;) Niedobrze, że się stało, ale skoro już jest jak jest... wygląda jak wojownicza szczurzyca.
Uwielbiam, jak czerwonookie szczury "skanują" otoczenie :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”