Trzy n

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Trzy n

Post autor: Megi_82 »

O ło matko... no tak, szczurki ::) Żeby opiekunowie nie nacieszyli się za długo brakiem siwizny... dużo zdrowia dla małej :)
U nas też Sinlac w użyciu, a ponieważ nikomu nie smakuje, dogniotłam do niego banana i dorzuciłam gerberka - suszoną śliwkę :) Zawsze to miło porozpieszczać chorowitka :)
Kciuki, aby jak najkrócej w kołnierzysku :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Trzy n

Post autor: Duana »

Ojej, ależ macie "przygody". Podgoniłam kilka Twoich ostatnich wpisów, a tam ciągle informacje z pola bitwy. Mam nadzieję, że już teraz choróbska Wam odpuszczą.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzy n

Post autor: madziastan »

Maleństwo.. Norka... Serdelek.. i Cherry... Spotkały się za Tęczowym Mostem... :(
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

:(
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Miałam. Już. Się. Nie. Doszczurzać. Obrazek

Niestety ;) weszłam na fb DT Saszenki Szczuradełko i przepadłam... Myszorek i Rudasek mają ok 9 miesięcy - zawsze chciałam adoptować jak najmłodsze szczurki, żeby być z nimi jak najdłużej. Ale chłopcy czekali na dom (na nas!) już 3 miesiące, a poza tym zobaczyłam ich zdjęcie i ankieta sama mi się wysłała...
Przez pierwsze pół roku życia mieszkali w pięciu w małej klatce w zoologu. Wyciągnęła ich stamtąd Saszenka i nie mam pojęcia, jak udało jej się sprawić, że zachowują się jak szczury wychowane w domu - nie są płochliwi, lubią zwiedzać nowe miejsca i chętnie pakują się na kolana (obcym też, jeśli mają coś do jedzenia ;) ). Poza tym są lizawkami i iskaczami ;D
Obrazek Obrazek

Łączenie z dziewczynami polegało na tym, że wsadziłam wszystkich razem do brodzika i zaczęli lizać się po łepkach. Szczególnie podekscytowani byli panowie, którzy co chwila upewniali się, że obce szczury są samiczkami, po czym z entuzjazmem rzucali się, żeby je poiskać ::) Uszatka była zadowolona, Puchata sprawiała wrażenie wystraszonej i napastowanej i schroniła się na brzegu brodzika - ale widziałam jak podkłada łepek do lizania... W tej chwili śpią w czwórkę w polarowej rurce mieszczącej max dwa szczury (jak mi się wydawało).

Obrazek
Uszatka, Puchata, Rudasek, Myszorek
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trzy n

Post autor: Malachit »

Piękni nowi chłopcy i panny również ;)
Tak zaczęłam przeglądać twoje zdjęcia i mnie zaintrygowało to: https://plus.google.com/photos/10571033 ... 2786191535
Wygląda fajnie, też bym takie zrobiła, tylko pytanie - jak to się trzyma prętów i z czego są te patyczki? :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Trzy n

Post autor: Duana »

I właśnie dlatego ja aktualnie omijam wszelkie wątki ze szczurami do adopcji :D

Fajnie się kolorystycznie stado rozłożyło.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Malachit, to jest sztywna plastikowa kratka do zlewu, przecięta na pół. Patyczki to metalowe pręty gwintowane z marketu budowlanego (przycięte przez mojego Tatę), wsadzone w koszulkę termokurczliwą do kabli (już dawno zjedzona ::) ). Jest zawieszona na dwóch haczykach z drutu.

Duana, i do tego cała czwórka to dumbosze - jak szaleć to szaleć ;)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: Trzy n

Post autor: Lassemista »

Jasne, ciepłe kolorki są cudowne. A jak to uszate, jasne, ciepłe kolorki to już bezmiar szczęścia. Idę kraść... A nie, to nie brak ładnych szczurów jest problemem.
Ten rudzielec to jedne z typów ze Szczuradełka w którym się kochałam. ;)
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Trzy n

Post autor: Megi_82 »

margot1408 pisze:Miałam. Już. Się. Nie. Doszczurzać. Obrazek
[...]
a poza tym zobaczyłam ich zdjęcie i ankieta sama mi się wysłała...
;D No, ankiety zawsze się wysyłają same ;D ;D ;D

Super wieści, piękni panowie :) Fajne łączenie, ja też chcę takie jedno! :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”