Plac zabaw dla szczurów

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
WSMK
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 07, 2015 6:58 pm

Plac zabaw dla szczurów

Post autor: WSMK »

Pomyślałam o kupnie jakiś nowych atrakcji dla szczurków i znalazłam coś takiego:
http://hipcio.sklep.pl/produkt/trixie-k ... nania-5893
i
http://hipcio.sklep.pl/produkt/trixie-h ... retki-6905
Czy te dwie zabawki są dobre dla szczurów, wielkościowo dostateczne dla samiczek?
Szczęśliwa z Coco Chanel & Minni.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Plac zabaw dla szczurów

Post autor: Diego<3 »

Ta drabinka dla fretki może mieć duże przerwy przez, które szczurek może się udusić lub spadać, ale nie koniecznie. ;)
Zdecydowałabym się od razu na tą pierwszą, a nad drugą pomyślałabym. :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plac zabaw dla szczurów

Post autor: Malachit »

Nie lepiej zrobić coś takiego jak to pierwsze samemu? Szczury i tak to zdemolują ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Plac zabaw dla szczurów

Post autor: Diego<3 »

No masz rację. KIlka dni, tydzień to tam przetrwa ;D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Sheelka
Posty: 75
Rejestracja: sob cze 06, 2015 7:22 am
Numer GG: 2340536
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plac zabaw dla szczurów

Post autor: Sheelka »

Miałam tę pierwszą.. W ciągu dnia fajnie - polatała, wspinała się, chociaż prym nadal wodą pręty od klatki. Jak się kładłam spać to i ona sobie leżała w mojej poszewce po jaśku tak grzecznie. Dałam buzi i tylko mnie ta cisza dziwiła.. Rano się okazało, że szczurki jej wybitnie nie pasowały, bo owe cudo było w kawałkach ;D polecam zrobienbie samemu - ze sznurka do pryczy, ktory mozna dostac w składnicach(?) harcerskich. Z nim jest o wiele trudniej ; >
Ze mną: Zjawa i Czarna <3
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Plac zabaw dla szczurów

Post autor: Diego<3 »

Ja tą pierwszą widziałam w Auchanie w zoologicznym cenią się 15 zł chyba. :P No,ale wiesz szczur jednak ma ubaw. A to się liczy najbardziej.
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
WSMK
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 07, 2015 6:58 pm

Re: Plac zabaw dla szczurów

Post autor: WSMK »

No nie wiem, jednak zamówiłam to wszystko w czwartek i w końcu zdecydowałam się na kuwetę narożną. Zobaczę jak szybko potraktują to ząbkami i wtedy będę już wiedziała na przyszłość. Chociaż mam nadzieję, że tydzień te cuda przeżyją! :)
Szczęśliwa z Coco Chanel & Minni.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Plac zabaw dla szczurów

Post autor: Diego<3 »

Oby przeżyły, czy ja wiem czy moje by to poturbowały. Nie każdy szczur jest zaciekawiony gryzieniem zabawek... Może Twoje to inny typ? :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”