Śpioch po przebudzeniu ?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nowosolanin
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 20, 2015 1:52 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Śpioch po przebudzeniu ?

Post autor: Nowosolanin »

Witam , jeden z moich szczurków po wstaniu ma pod okiem takie coś podobnego do ludzkiego "śpiocha" kiedy wstanie . Szczurek ma ok. półtora miesiąca . Chciałbym się dowiedzieć czy to normalne ? . Szczurek jest energiczny i bardzo ciekawski więc wątpliwe że to jakaś straszna choroba
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śpioch po przebudzeniu ?

Post autor: Diego<3 »

A czy jest to coś dużego czy raczej małego? To wiele nam pomoże. ;) Bo nie widzieliśmy go więc nie mogę nic teraz stwierdzić..
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Nowosolanin
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 20, 2015 1:52 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Śpioch po przebudzeniu ?

Post autor: Nowosolanin »

Małego pod okiem , zazwyczaj jak wstaje . Bardzo malutka :) . Teraz jest cały czas taki mały punkcik czarny albo mocno czerwony
Awatar użytkownika
Nowosolanin
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 20, 2015 1:52 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Śpioch po przebudzeniu ?

Post autor: Nowosolanin »

Pisze następnego posta z racji tego że nie mogę edytować . Dołączam zdjęcie http://speedy.sh/xHVZ8/asdasd.jpg . Jeszcze ma lekkie zmianki koloru na ogonie , ale on ogólnie robi się taki lekko rudowaty :)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śpioch po przebudzeniu ?

Post autor: Diego<3 »

Nic nie widzę :D Ale na wszelki wypadek pójdź z nim do weta na kontrolę ;)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śpioch po przebudzeniu ?

Post autor: Sky »

Chodzi o tą czerwoną plamkę? To porfiryna, szczury wydzielają ją w sytuacjach stresu czy choroby, w takich małych ilościach to całkowicie normalne ;) Może to akurat ujście gruczołu i normalne, że trochę wydzieliny tam jest.
Lekka rudość to może być właśnie futerko zabarwione porfiryną.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śpioch po przebudzeniu ?

Post autor: Diego<3 »

Czasem dobrze jak na świecie są tak mądre osoby, jak Sky ::)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”