Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Prywatne menu to i prywatny stolik ! Smacznego :D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dzisiaj obudziłem się po 5tej, bo mnie jakiś wredny komar pogryzł w stopy. Aktualizuję sobie zrzędliwy status na fb, patrzę a tu Igor sie wgramolił na półkę. Skrótem, bo po co włazić po podeście. Podest to nie dla takich chorych szczurków ! Sfrunął stamtąd "na główkę", ale to niewysoko ( 15 cm). Ja sie chwalę na fb, a ten agent wgramolił sie jeszcze raz O_O A potem sie wpakował na hamak, tylko mu pięty fajtały w powietrzu.
Cabaser działa, dostał wczoraj po południu lek, wczoraj rano nie był taki sprawny.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Potrzebne łapacze Igorów! :D ;) Niech szczuras nabiera siły z każdą dawką leku i z każdym posiłkiem, dzielny chłopak :-*
A to igloo fajne ma, i świetne poidło, udane oba pomysły :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dzisiaj wlazł sam na półkę i pił sobie z głównego poidła. Jak gdyby nigdy nic. W sumie to cieszy , co będe narzekać :) Na podlożu sa ręczniczki więc z połki może sfruwać, tym bardziej że robi to powoli najpierw sie wychylając. Ale widzę, ze mu się nudzi , tylko na biurko mu nie pozwolę wejsc, bo zaraz się bedzie wspinac po klatce. Na łózko i podłogę jak najbardziej.

Reszta dosc dobrze znosi upał, na szczęscie u mnie jest w miarę znośnie w pokoju.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Fajnie, jak się ma mieszkanie, w którym można teraz oddychać bez problemu ;) W tym tygodniu miałam darowane takie trzy dni ulgi, ciężko potem było wrócić do Wro :P
Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia, może filmik 8) I wyczochraj szczursieny ode mnie i Szaraka :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Newbie8 »

Aż żałuję że nie mam Cię w znajomych na fb :-P ciekawe musi być czytanie takich relacji tuż po przebudzeniu >:D
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

U nas wszystko dobrze :)
Igorek ładnie wcina suche rzeczy, ale i tak dokarmiam sinlaciem. nawet czasem sie gramoli do kuwety.
A dzisiaj Krzyś latal po klatce (reszta sobie spała w róznych miejscach) , zajrzal do sputnika, a tam slychac "pi pi !!!!" . czyli : "zajęte !" ;D
I musiał znaleść inne miejsce.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Krzyś widzę należy do tych roztropnych facetów, którzy wolą z niezadowolonymi babami nie zadzierać :D Tym bardziej, że za chwilę pewnie same przyjdą do niego w łaski ;)
Serdeczne głaski dla Igorka, super sobie chłopczyk radzi :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

To "pi pi pi" z zajętej miejscówki jest takie charakterystyczne, że zwykle jestem w stanie nawet rozpoznać, kto ją zajmuje. Też tak masz?
Pozdrawiamy serdecznie z Majakowa na Wywczasie. ;)
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Newbie8 »

Nie wiem jak jest przy większej ilości szczurów, ale u mnie jest zdecydowanie do rozróżnienia. Jeden robi "pi pi piiii", a drugi "kwik kwik kwiiik" ;)
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: cane »

Taaa.... jeden szczur robi "pi pi", drugie "kwik kwik", a trzeci "JAK ŚMIAŁAŚ MNIE OBUDZIĆ! PRZESTAŃ UCIEKAĆ I CHODŹ TUTAJ, ŻEBYM MOGŁA CIĘ ŻYWCEM ZE SKÓRY OBEDRZEĆ"...

Faktycznie, też umiem rozpoznawać który szczur zajmuje miejscówę ;D .
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Pozdrawiamy z Szarakiem :-* Co u Was? Mam nadzieję na dobre wieści, na fotki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

A no własnie fotek nie ma, ale za to wszystko ok :) Igor sobie dobrze radzi, wlasnie wciagnał spory kawałek ziemniaczka i zastanawiam sie gdzie to miesci. Na sobote byłem umówiony do Vetcentrum na wizyte do dr wet okulistki Natalii Ziółkowskiej ( z Olsztyna), ale z powodu braku dostatecznej ilości chętnych wizytę przeniesiono na 12stego wrzesnia.
Vetcentrum organizuje też co kilak miesiecy USG serca.
W kazdym razie chcę wziąć Rekina na badanie oczek, bo ona ma cały czas porfirynę naokoło. Dr Rzepka jej kiedys dala krople i pomogło. Ale nie bylo żadnych sladów w oczku, ani zapalenia ani skręconych rzęs. A tutaj skoro będzie pani okulistka, to spojrzy fachowo. Bo moze być, ze to sa takie mikro rzęsy co tylko drażnią oko. Albo jakis paproszek.
Krzysiu dokazuje z Trzykropką, oba kicają sobie. Trzykropka wczoraj przekicała lózko w kilku susach, odbijając sie jak kauczukowa piłka ;D
Krzyś jest duży i okrąły :D Taki mocno nabity. Ale strachulec oczywiscie. Pchła jak to Pchła. Siedzi za kaloryferem, i jak sie nasiedzi, to jak spuszczę na dół tunel szmatkowy, to tak wlezie i mozna ją podniesc.
No i to w sumie wszystko. Rekin pilnuje i ogrzewa Igora, reszta rozrabia. Czyli w normie :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Podoba mi się bardzo taka norma, niech trwa! :)
Też mam nadzieję, że to może tylko jakiś paproch czy rzęsa rosnąca do środka, że nic poważniejszego; Rekina ucałuj, że taka kochana i służy Igorkowi swoją bliskością i ciepłem.
Głaski dla kochanych sierściuchów :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

"W normie" to w szczurowym domu najlepsze wieści :) Starsze pokolenie stabilne i szalejąca młodzież, to to o czym czyta się najchętniej ! Rekina niedyspozycja oczka niech okaże się tylko jakąś drobnicą - i niech wszystko dalej toczy się w tym najlepszym ze wszystkich trybie. Pozdrawiamy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”