(Cieszyn) Oddam dwa szczurki TYLKO w dobre ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

xnxx123
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 02, 2015 9:54 pm

(Cieszyn) Oddam dwa szczurki TYLKO w dobre ręce

Post autor: xnxx123 »

Witam serdecznie

Niestety stało się tak, że moje 1,5 roczne dziecko jest uczulone na gryzaki:( Długo zastanawiałam się co zrobić, jednak zdrowie dziecka najważniejsze. Mam do oddania dwa szczurki, czarnuchy, obydwa mają po 18 miesięcy - Ramzes i Nuno. Jeden z nich przeszedł niedawno operację wycięcia guzka z pod pachy, wszystko pod okiem wspaniałego lekarza. Aktualnie nie ma żadnych śladów po operacji . Szczurki są spokojne, lubią się razem bawić, oswojone - nigdy nie ugryzły, reagują na imiona. Nigdy nie chorowały, nie łapały przeziębień czy innych groźnych chorób. Dają i wnoszą wiele ciepła i radości do naszej rodziny. Szukam dla nich domu, w którym mogły by dożyć spokojnej starości. Jeśli ktoś by się zdecydował przygarnąć szczurki do siebie, mogę również oddać za darmo ogromną klatkę, w której szczurki mają dużo miejsca na zabawę. Wieczorem wrzucę zdjęcia szczurków. Szczurki do odebrania na Śląsku Cieszyńskim - mogę także dowieźć w odległości do 50 km od Cieszyna.
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: (Cieszyn) Oddam dwa szczurki TYLKO w dobre ręce

Post autor: Etche »

kastraty?
xnxx123
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 02, 2015 9:54 pm

Re: (Cieszyn) Oddam dwa szczurki TYLKO w dobre ręce

Post autor: xnxx123 »

Etche - szczurki nie były kastrowane. Załączam zdjęcie szczurasków i zapraszam do kontaktu.

Obrazek
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: (Cieszyn) Oddam dwa szczurki TYLKO w dobre ręce

Post autor: Etche »

Sliczne, ale niestety. Aktualnie moge przyjac tylko wykastrowane ogony. mam mieszane stado wiec nie przejdzie opcja z pelnojajecznym. Kastrowac i trzymac na czas rekonwalescencji w oddzielnej klatce tez nie mam za bardzo jak, aktualnie jade na 3 klatki, dwie mlode samiczki, jeden dochodzi do siebie i glowna klatka ze stadkiem.

W kazdym razie zycze powodzenia:)
xnxx123
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 02, 2015 9:54 pm

Re: (Cieszyn) Oddam dwa szczurki TYLKO w dobre ręce

Post autor: xnxx123 »

Oczywiście rozumiem. Ja nigdy nie zdecydowałam się na mieszane stadko i od zawsze tylko samczyki:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”