Witajcie :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mikael
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 06, 2015 11:51 am

Witajcie :)

Post autor: Mikael »

Witam.

Jestem już grubo po 20-stce, a na forum oczywiście sprowadzają mnie szczury.
Szczerze mówiąc nigdy nie chciałem zwierząt ponieważ nie miałem na nie dostatecznie dużo czasu.
Zauważyłem że wielu z was ma z nimi styczność już od młodych lat, mam nadzieję że podzielicie się swoim doświadczeniem :)

Posiadam pokój 3x2,5 m - jest on obecnie w trakcie przebudowy by wyeliminować wszystkie zakamarki . Będzie Ciekawie, tym bardziej że upatrzona klatka ma wymiary 0,8x0,75 m :).

Puki co mam zamiar przygarnąć dwóch nowych współlokatorów, mam nadzieje że się dogadamy.

Aktualnie nałogowo zbieram informacje z forum.
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witajcie :)

Post autor: Etche »

Póki* >:D

klatka jaka ma wysokosc?

Witam na Forum:)
Mikael
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 06, 2015 11:51 am

Re: Witajcie :)

Post autor: Mikael »

0,85 m . Jest to Ferplast XL . Jedna z dziewczyn dała ogłoszenie sprzedaży na forum. Pomyślałem, że jej pomogę i obie strony będą zadowolone :)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witajcie :)

Post autor: Etche »

Fajna klatka:)
troche nie wymiarowa, ale mozna fajnie ja urządzić:)
gratulacje
Mikael
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 06, 2015 11:51 am

Re: Witajcie :)

Post autor: Mikael »

Mam nadzieję, że na żywo będzie się świetnie prezentowała . CO do mojego postu zapomniałem dopisać, że teraz oczywiście mam czas i chcę go całkowicie przeznaczyć dla moich przyszłych szczurków !:)( bez tego zdania brzmiało to tak jak bym miał zamiar je całkowicie olać >:D )
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witajcie :)

Post autor: olgapsiara »

Ciekawe jaka dziewczyna? ::) :D JA! ;D
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witajcie :)

Post autor: unipaks »

Witaj na forum:)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Witajcie :)

Post autor: yss »

A zakamarki w pokoju mogą być. Nie uwierzysz ile ja ich mam wszędzie ;) poopierane 3 tys rzeczy o ściany, co tworzy piękne tunele do biegania ;) kable wszędzie bo nie ma jak ich pozwijać. Dziecięce zabawki. Papiery rozmaite. Nie ma co przesadzać z pustką w pokoju - byle cenne rzeczy nie leżały przez długi czas w zakamarku dostępnym dla szczurów, bo wtedy szczury uważają, że to dla nich.
Moje zwykle same do klatki wracają, szczególnie że staram się je karmić po wybiegu i miły szelest jedzonka wywabia tych ponuraków z ich ulubionych miejsc.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Krzyżak i Madzia
Posty: 66
Rejestracja: czw wrz 17, 2015 1:14 pm
Lokalizacja: Ściborowice, Prudnik - opolskie

Re: Witajcie :)

Post autor: Krzyżak i Madzia »

Witać kolegę

Ja mam pokój po remoncie i zabezpieczyłem trochę kąty gdzie biegną różne kable. A jest ich sporo. Po tym jak Turbo dorwał się do ładowarki tel i przegryzł kabel wolę dmuchać na zimne. Na szczęście nie była pod napięciem. Przy 230V zostałby z niego węgiel a tego nie chcę. Poza tym jest sporo kątów i przestrzeń pod meblami - stoją na stopkach ok 5 cm nad podłogą. Turbo jest już za duży i się nie mieści :P ale Silver chętnie tam zagląda :) . Klatkę mam dość wysoko więc muszą wychodzić na rękę. Ewentualnie akrobata Silver łazi sobie po klatce i po górnej części mebli. Ostatnio nawet Silver zaczął wchodzić po Magdzie z podłogi do klatki :D .
Powodzenia z "futrzakami". Mi dają dużo uśmiechu na twarzy ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”