MOLLY szuka domu KRAKÓW ( CAŁA POLSKA)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

MOLLY szuka domu KRAKÓW ( CAŁA POLSKA)

Post autor: gabka »

Ilość oddawanych szczurów 1
Płeć Samica
Wiek ok 7 miesięcy
Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki) zdrowa ,przeszła zapalenie płuc
Szczur był kastrowany/sterylizowany? NIE
Jeśli mowa o samiczce, miała ona kontakt z samcami? Kiedy? Czy możliwa jest ciąża? Nie
Jak zachowuje się w stosunku do człowieka? Wycofana i nieufna chociaż jest już duuuużo lepiej. W klatce rzucała się na ręce jak również gryzła palce jeśli wsadziło się je między pręty, do dzisiaj dnia tak reaguje na dzieci, których niestety u mnie w Rodzinie jest aż zanadto. Kocham tą szczurzycę ogromnie poświęcając jej wiele czasu , uwagi z odpowiednim podejściem wypracowałyśmy sobie wzajemny szacunek i całe moje ręce. Z dziećmi jest ciężko gdyż zostają ugryzione. Drzemie w niej ogromny potencjał jeśli dorosły człowiek będzie podchodził do niej delikatnie , będzie ją szanował to nie będzie miał z Nią problemu .
Jak zachowuje się w stosunku do innych szczurów? Początkowo rzucała się z nienacka i preferowała gwałty . Dziś jest w normie .
Były trzymane w stadzie/samotnie? jest trzymana z dwoma dziewuszkami
Powód oddania : rzucanie się do dzieci i ich pogryzione ręce . szukam dla niej domu bez małych dzieci , posiadającego duże doświadczenie w opiece nad gryzoniami i mogącego zapewnić jej więcej czasu i uwagi . Szukam domu kochającego, który obdarzy Ją miłością równą mojej.
Dodatkowe akcesoria do oddania BRAK
Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy? TAK
Kontakt: dtciakigabki@interia.pl
ANKIETA :
1. Czy posiadasz już szczury? Jeśli tak, to ile i jakiej płci?
2. Czy posiadasz w domu jakieś inne zwierzęta? Jeśli tak, to jakie? Jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurków w tej kwestii?
3. Od jak dawna zajmujesz się szczurami?
4. Z jakiego źródła czerpiesz informacje na temat szczurów?
5. Czy udzielasz się na szczurzych forach? Jeśli tak to na jakich? Proszę o wklejenie linka do tematu o Twoich szczurkach jeśli taki prowadzisz.
6. Czy zobowiązujesz się do informowania o swoich szczurkach za pośrednictwem np. forum, maila, telefonu?
7. Czy masz zamiar rozmnażać szczury?
8. Ile czasu dziennie możesz poświęcać swoim szczurom?
9. Jak będą wyglądały ich wybiegi?
10. Kto będzie się zajmował szczurami podczas Twojej nieobecności?
11. Czy domownicy wyrażają zgodę na szczury?
12. Jakie wymiary ma klatka? Jak będzie urządzona? Wyślij jej zdjęcie.
13. Jakiej ściółki używasz?
14. Czym zamierzasz karmić szczury? Podaj nazwę karmy i powiedz jakie smakołyki i inne pokarmy zamierzasz dawać.
15. Czy możesz zapewnić szczurom odpowiednią opiekę weterynaryjną? Do jakiego weterynarza w Twojej okolicy zamierzasz chodzić? Czy zna się on na szczurach i czy ma doświadczenie w ich leczeniu? Proszę podać dane lekarza i adres gabinetu.
16. Czy któryś z domowników ma uczulenie na szczury?
17. Ile masz lat?
18. Gdzie mieszkasz? Podaj miejscowość i województwo.
19. Czy zgadzasz się na wizytę przed adopcyjną?
20. Czy zgadzasz się na podpisanie umowy adopcyjnej? Jeśli nie jesteś pełnoletni(a), to czy podpisze ją rodzic/opiekun?
Nie decyduje kolejność zgłoszeń .
Zdjęcia Molly
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: MOLLY szuka domu KRAKÓW ( CAŁA POLSKA)

Post autor: gabka »

Co do zachowania wiele się zmieniło chociaż niestety nie kąsanie dziecięcych rączek i paluszków . Bardzo dużo pracowałyśmy nad Jej stanem psychicznym . Obecnie podejdzie do mnie da mi się pogłaskać w klatce , wyciągnąć z niej na wybiegu jest ok . To naprawdę kochane szczurzysko i tak naprawdę szlag mnie trafia ,że nie może u mnie zostać . Dlatego szukam Jej najcudowniejszego domu na świecie i miłości równej mojej .
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: MOLLY szuka domu KRAKÓW ( CAŁA POLSKA)

Post autor: gabka »

Proszę o zamknięcie tematu Molly znalazła domek :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”