[GUZ] ponizej mostka

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

[GUZ] ponizej mostka

Post autor: Euzebio »

Mam mały problem i prosze o pomoc.
Capnijcie swojego milusińskiego i sprawdzcie prosze czy po prawej stronie poniżej mostka mają coś twardego. Namacałem dzisiaj u mojej Fiony. Niewiem czy to jakiś narząd czy broń boże guz. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Topic do wywalenia po wyjaśnieniu sprawy :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] ponizej mostka

Post autor: ESTI »

Ale czy jest to przytwierdzone do kości?
Obrazek
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

[GUZ] ponizej mostka

Post autor: Euzebio »

Nie, jest wyraźne oddzielone od mostka i żeber.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] ponizej mostka

Post autor: ESTI »

Hmmm, no wiesz ja nic takiego u swoich szczurasów nigdy nie wyczułam. Jeśli jest to z boczku, to może to sutek.
Jeśli jest to coś większego, to możliwe, że jest to jakaś narośl, albo guzek, albo ropniak...

Jakiej jest to wielkości? I czy jest okrągłe?
Obrazek
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

[GUZ] ponizej mostka

Post autor: Euzebio »

Jest wielkości mojego panokcia, raczej eliptyczne .... Udało mi się to wymacać bo Fiona zrobila się ostatnio strasznie spokojna i przytulaśna. Humor jej dopisuje, je dużo tylko strasznie dlugo śpi. No nic, czeka nas wyprawa do weta =/

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] ponizej mostka

Post autor: ESTI »

Jeśli jest to wielkości paznokcia, to raczej jest już duże. Dobrze, że decydujesz już póść do weta, bo taka wielkość w przypadku guza jest najodpowiedniejsza do wycięcia. Mam jednak nadzieję, że nie jest to żaden nowotwór. Trzymam kciuki.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”