Cześć

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
wentrez
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 22, 2015 11:36 am

Cześć

Post autor: wentrez »

Witam wszystkich, jestem świeżym posiadaczem szczurka imieniem Edek (synek wymyślił dając imię swojej ulubione lokomotywy)
szczurek jest rasy Dumbo. Według sprzedawcy ma jakieś 3 -3,5 miesiąca. Jest z nami od piątku, dziś rozpocząłem próby jego oswojenia. Proces przebiegł gładko dla obu stron.
Pozdrawiam
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cześć

Post autor: olgapsiara »

Nie ma rasy Dumbo ;) To po prostu odmiana uszu.
Szczury adoptujemy, nie kupujemy ;)
Czemu Edek jest sam :( ? SZCZUR POTRZEBUJE SZCZURA, TAKA JUŻ JEGO NATURA :( No ale hej!
Musisz się jeszcze trochę podszkolić :P
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć

Post autor: unipaks »

Witaj na naszym forum :)
Szczurek będzie szczęśliwszy i zdrowszy z kompanem, poszukajcie z dziale Zwierzaki/oddam jakiegoś maluszka do adopcji z Waszych okolic - bezpłatnego transportu można poszukać u nas w dziale Transport/poszukuję, albo tu http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=83 na alloszczur - tam też przejrzyj ogłoszenia o szczurkach do adopcji. Inne fora dla zwierzaków też oferują bezpłatny transport.
A Wam podwoi się radość, jak będziecie mieć dwa pocieszne stwory. Wielu z nas (w tym ja) miało kiedyś samotnego szczurka i wydawał nam się bardzo z nami szczęśliwy - ale prawdziwie szczęśliwego mogliśmy zobaczyć dopiero w szczurzym towarzystwie. A jak fajnie się głaszcze dwa szczurze ciałka naraz :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
wentrez
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 22, 2015 11:36 am

Re: Cześć

Post autor: wentrez »

Odkopię trochę. Trochę zapomniałem o forum. Plus problem z czasem.
Edek mieszka już z 4 kumplami. Sam mieszkał może 2 -3 tygodnie. Po tym czasie dołączył do niego Stefan. Niedawno dołączył także Bruno i Hektor, ten drogi jest mieszanką zwykłego dumbo z odmianą bez włosów. Ostatniego, Gastona adoptowalismy dzisiaj. Chyba złapałem szczuromanię :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”