Husky [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Kocie_94
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:57 am
Lokalizacja: Wołomin, Warszawa
Kontakt:

Husky [*]

Post autor: Kocie_94 »

Wczoraj, na kolanach podczas głaskania, spokojnie w śnie odszedł mój 2 letni szczurek - po prostu Husky.
Pamiętam jak czekałam 3 godziny w samochodzie z chłopakiem na przyjazd ogonków. Jak już od samego początku były niezwykle ruchliwe, ciekawskie i kochane. Strata jest straszna.
Nie wiem czy będę wstanie zaadoptować kolejne chociaż dom bez zwierzaków jest strasznie pusty. Odpoczywaj w spokoju...

TĘCZOWY MOST
Tęczowy Most to miejsce niezwykłe.
To właśnie tam, za tym mostem spotykają się nasi podopieczni, gdy nadchodzi ich czas.
To właśnie tam zanikają wszelkie różnice w przynależności rasowej, w wieku, wyglądzie.
Za Tęczowym Mostem – zatrzymuje się czas, a nasze zwierzęta, wolne od strachu, bólu, głodu i bezdomności – czekają na nas.
Symboliczny Tęczowy Most – miejsce gdzie trafiają te zwierzęta, które miały szczęście, które zdążyły nacieszyć się bezpieczeństwem, własnym domem, ludzkim uczuciem. Tam też trafiają i te inne, którym tego szczęścia zabrakło. Te które odeszły w samotności, na ulicy, w schroniskowej klatce, przestraszone i bezradne w tym właśnie momencie.
Te wszystkie, którym nie zdążyliśmy pomóc.
[*]
Za każdą duszyczkę, śpij malutki śpij... [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Husky [*]

Post autor: unipaks »

:(
Śpij spokojnie, Husky [*]
Trzymaj się...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”