[Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pikolo

Sprzedam, oddam, pożyczę komuś

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pikolo

Post autor: susurrement »

Rok temu adoptowałam ze schroniska 7 letniego porzuconego psa o imieniu Pikolo. Jest cudownym, wiernym maluchem, który wpatrzony jest we mnie jak w obrazek. :) Od razu po adopcji miał wykonane różne badania; w badaniu USG znaleźliśmy zmianę na śledzionie. Nie wyglądała groźnie, miałam ją obserwować. Przez ten rok Pikolo co 2-3 miesiące miał robione kontrolne badania. Po paru miesiącach zmiana zaczęła wyglądać inaczej, coraz bardziej obawialiśmy się, że któregoś dnia śledziona pęknie. Dlatego zdecydowałam się na zabieg, pomimo ciężkiej sytuacji finansowej.

Pikolo w poniedziałek 15 lutego został zoperowany. Bardzo dzielnie zniósł zabieg, ładnie się wybudził i świetnie znosi okres rekonwalescencji. Jestem z tego powodu przeszczęśliwa, niemniej.. trzeba zejść na ziemię i pokryć teraz gigantyczny dług, który powstał za tak poważną operację.

Zwierzaków mam już coraz mniej, dlatego też mam sporo akcesoriów, które mogłyby teraz posłużyć komuś innemu.
I tak powstaje bazarek na pokrycie kosztów operacji Pikolo.

1. Transporter Ferplast Aladino Large. Błękitny. Używany, stan db+. cena: 35 zł
Obrazek

2. Transporter Ferplast Aladino Large. Czerwony. Używany, stan db+. cena: 35 zł
Obrazek

3. Klatka Ferplast Quadra, kuweta w kolorze miętowym. Moje sprytne szczury pogryzły róg kuwety, dlatego została zabezpieczona w dość oryginalny sposób. Widoczne na zdjęciach. Sprawdza się bezproblemowo. Pręty stan db+. Mogę dorzucić do niej żółty taras w stanie db. cena: 150 zł
Obrazek

4. Klatka Ferplast Duna Multy, kuweta w kolorze ciemnym - grafitowy/czarny. Używana przez zaledwie kilka miesięcy, kupiona nowa, stan bdb. cena: 140 zł

5. Kuweta dla kota. Biało-bordowa, z naklejkami z kotem i kwiatami. Używana, stan db+. Dorzucam do niej łopatkę do wybierania odchodów. (delikatnie widoczna na zdjęciu wyżej, tam gdzie kuweta do duny) cena: 40 zł

6. Tunel w kolorze fioletowym, taki jak tutaj. Nieużywany. cena: 10 zł - rezerwacja do poniedziałku

7. Pudło dla chomika - największa SAMLA ze sklepu IKEA. Z wyposażeniem: 5 poidełek, 2 kryte kołowrotki Trixie, 3 domki, 3 kolorowe rury, malutka kula (do biegania, ale używana jako domek). cena: 70 zł

WSZYSTKO PO 5 zł
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek - jedna różowa i jedna różowo-fioletowa z połyskiem: sprzedane

Obrazek - jedna sprzedana

WSZYSTKO PO 10 zł
Kubeczki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wyszczerbione, widoczne na zdjęciach:
Obrazek

Obrazek - jedno zarezerwowane do poniedziałku, drugie do środy

Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie. Jeśli ktoś bardzo chce to mogę wysłać, wysyłka na koszt kupującego.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: olgapsiara »

Co do poidełka 300 ml, to bym brała to po prawej jak patrzysz na ekran, okej? :-)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: yss »

Teraz quadrę wystawiłaś, jak już klatkę kupiłam, a szukałam m.in quadry tyle czasu....... :/ eeeech :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: susurrement »

yss, moze jednak nadal jej potrzebujesz? ;)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: mikanek »

Czy błękitny transporter jest wolny??

Jeśli tak, to proszę na priv informację, jak możemy się umówic na odbiór :)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: susurrement »

mikanek, na ten moment jest zarezerwowany, czekam na odpowiedź od osoby, która rozważa wysyłkę. Jeśli się nie zdecyduje to będziemy się umawiać na odbiór, ok?

Aktualizacja:

1. Transporter Ferplast Aladino Large. Błękitny. Używany, stan db+. cena: 35 zł - rezerwacja
Obrazek

2. Transporter Ferplast Aladino Large. - sprzedany

3. Klatka Ferplast Quadra, kuweta w kolorze miętowym. Moje sprytne szczury pogryzły róg kuwety, dlatego została zabezpieczona w dość oryginalny sposób. Widoczne na zdjęciach. Sprawdza się bezproblemowo. Pręty stan db+. Mogę dorzucić do niej żółty taras w stanie db. cena: 150 zł
Obrazek

4. Klatka Ferplast Duna Multy, kuweta w kolorze ciemnym - grafitowy/czarny. Używana przez zaledwie kilka miesięcy, kupiona nowa, stan bdb. cena: 140 zł

5. Kuweta dla kota. Biało-bordowa, z naklejkami z kotem i kwiatami. Używana, stan db+. Dorzucam do niej łopatkę do wybierania odchodów. (delikatnie widoczna na zdjęciu wyżej, tam gdzie kuweta do duny) cena: 40 zł

6. Tunel. - sprzedany

7. Pudło dla chomika - największa SAMLA ze sklepu IKEA. Z wyposażeniem: 5 poidełek, 2 kryte kołowrotki Trixie, 3 domki, 3 kolorowe rury, malutka kula (do biegania, ale używana jako domek). cena: 70 zł

WSZYSTKO PO 5 zł
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek - jedna różowa i jedna różowo-fioletowa z połyskiem: sprzedane

Obrazek - jedna sprzedana

WSZYSTKO PO 10 zł
Kubeczki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wyszczerbione, widoczne na zdjęciach:
Obrazek

Obrazek - jedno sprzedane, drugie rezerwacja do środy

Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie. Jeśli ktoś bardzo chce to mogę wysłać, wysyłka na koszt kupującego.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: mikanek »

Ok, to czekam ;)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: yss »

susurrement niestety, na chwilę obecną nie ma szans :) ale serio szukałam, nawet pisałam na fb czy ma ktoś króliczą z dobrymi odstępami dla szczurów....... ;) ale nie wątpię że ktoś ją szybko zechce, bo jest super.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: susurrement »

yss, powiem Ci, że już długo próbuję ją sprzedać i nic :) a w czasie kiedy Ty szukałaś to ja chyba z niej chwilowo akurat korzystałam. szkoda :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: susurrement »

AKTUALIZACJA

Rok temu adoptowałam ze schroniska 7 letniego porzuconego psa o imieniu Pikolo. Jest cudownym, wiernym maluchem, który wpatrzony jest we mnie jak w obrazek. :) Od razu po adopcji miał wykonane różne badania; w badaniu USG znaleźliśmy zmianę na śledzionie. Nie wyglądała groźnie, miałam ją obserwować. Przez ten rok Pikolo co 2-3 miesiące miał robione kontrolne badania. Po paru miesiącach zmiana zaczęła wyglądać inaczej, coraz bardziej obawialiśmy się, że któregoś dnia śledziona pęknie. Dlatego zdecydowałam się na zabieg, pomimo ciężkiej sytuacji finansowej.

Pikolo w poniedziałek 15 lutego został zoperowany. Bardzo dzielnie zniósł zabieg, ładnie się wybudził i świetnie znosi okres rekonwalescencji. Jestem z tego powodu przeszczęśliwa, niemniej.. trzeba zejść na ziemię i pokryć teraz gigantyczny dług, który powstał za tak poważną operację.

Zwierzaków mam już coraz mniej, dlatego też mam sporo akcesoriów, które mogłyby teraz posłużyć komuś innemu.
I tak powstaje bazarek na pokrycie kosztów operacji Pikolo.


1. Klatka Ferplast Quadra, kuweta w kolorze miętowym.
Moje sprytne szczury pogryzły róg kuwety, dlatego została zabezpieczona w dość oryginalny sposób. Widoczne na zdjęciach. Sprawdza się bezproblemowo. Pręty stan db+. Mogę dorzucić do niej żółty taras w stanie db. cena: 150 zł

Obrazek

2. Klatka Ferplast Duna Multy, kuweta w kolorze ciemnym - grafitowy/czarny.
Używana przez zaledwie kilka miesięcy, kupiona nowa, stan bdb. cena: 140 zł

3. Kuweta dla kota. Biało-bordowa, z naklejkami z kotem i kwiatami.
Używana, stan db+. Dorzucam do niej łopatkę do wybierania odchodów. (delikatnie widoczna na zdjęciu wyżej, tam gdzie kuweta do duny) cena: 40 zł

4. Pudło dla chomika - największa SAMLA ze sklepu IKEA.
Z wyposażeniem: 5 poidełek, 2 kryte kołowrotki Trixie, 3 domki, 3 kolorowe rury, malutka kula (do biegania, ale używana jako domek). cena: 70 zł

5. Książki do matury - biologia i chemia.
Dobrych kilka kilogramów książek + wielki segregator z materiałami.
cena: 200 zł - do dużej negocjacji i mogę przywieźć na terenie Warszawy.
TUTAJ dokładny spis i więcej informacji

6. telefon HTC desire Z.
cena: 100 zł
wszystkie informacje dostępne TUTAJ


WSZYSTKO PO 5 zł
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek - jedna różowa i jedna różowo-fioletowa z połyskiem: sprzedane

Obrazek - jedna sprzedana

WSZYSTKO PO 10 zł
Kubeczki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie. Jeśli ktoś bardzo chce to mogę wysłać, wysyłka na koszt kupującego.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Bazarek na pokrycie kosztów operacji mojego Pi

Post autor: susurrement »

1. Klatka Ferplast Quadra, kuweta w kolorze miętowym.
Moje sprytne szczury pogryzły róg kuwety, dlatego została zabezpieczona w dość oryginalny sposób. Widoczne na zdjęciach. Sprawdza się bezproblemowo. Pręty stan db+. Mogę dorzucić do niej żółty taras w stanie db. cena: 150 zł

Obrazek

2. Klatka Ferplast Duna Multy, kuweta w kolorze ciemnym - grafitowy/czarny.
Używana przez zaledwie kilka miesięcy, kupiona nowa, stan bdb. cena: 140 zł

3. Rolka siatki do osiatkowania klatki. cena: 40 zł

4. Pudło dla chomika - największa SAMLA ze sklepu IKEA.
Z wyposażeniem: 5 poidełek, 2 kryte kołowrotki Trixie, 3 domki, 3 kolorowe rury, malutka kula (do biegania, ale używana jako domek). cena: 70 zł

5. Książki do matury - biologia i chemia.
Dobrych kilka kilogramów książek + wielki segregator z materiałami.
cena: 200 zł - do dużej negocjacji i mogę przywieźć na terenie Warszawy.
TUTAJ dokładny spis i więcej informacji

6. telefon HTC desire Z.
cena: 100 zł
wszystkie informacje dostępne TUTAJ


Oddam za worek pelletu dla królików lub jego równowartość czyli 15 zł:

7. Mała klatka typu chorobówka. Ocynkowana, widoczne ślady użytkowania. Kuwetę domyję przed oddaniem.
Obrazek

8. Klatka 120, ocynkowana. Niezwykle stary model Ferplasta. Otwierana od góry i z boku (ogromne drzwiczki w obu miejscach).

9. Kuweta dla kota. Biało-bordowa, z naklejkami z kotem i kwiatami.
Używana, stan db+. Dorzucam do niej łopatkę do wybierania odchodów. (delikatnie widoczna na zdjęciu wyżej, tam gdzie kuweta do duny)[/b]

10. Pudełko curver na karmę o takie, ale pęknięte z przodu - tzn pokrywa nie ma o co się zahaczyć. Z wyglądu stan idealny, także dobrze wygląda, spełnia swoją funkcję kiedy jest 'stacjonarne', ale łatwo je otworzyć.


Ogrom różnych książek, ceny od 10 do 30 zł.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


WSZYSTKO PO 5 zł
Obrazek Obrazek - czerwone sprzedane

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek - jedna różowa i jedna różowo-fioletowa z połyskiem: sprzedane

Obrazek - jedna sprzedana


WSZYSTKO PO 10 zł
Kubeczki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie. Jeśli ktoś bardzo chce to mogę wysłać, wysyłka na koszt kupującego.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozbędę się”