Oddam leki w dobre ręce (2-14 Kwiecień)

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Oddam leki w dobre ręce (2-14 Kwiecień)

Post autor: Mino1983 »

Witam wszystkich sympatyków szczurków ,

Jakiś czas temu ogłaszałem sie iż wysyłam leki które mam jeszcze po moich pociechach.
Problem tkwił w tym że do części osób dochodziły leki do części nie dotarły :( (przepraszam) :-[
może problem tkwi w tym iż zza granicy je wysyłałem (Niemcy) i Polska poczta może myśli że w środku pieniądze i otwierali kto wie, ale teraz będe jechał na Śląsk (Gliwice) jeśli ktoś potrzebuje jeszcze Carbegoline (1mg lub 0,5mg) (Cabaseril i Dostinex) to wezmę ze sobą i chetnie w okregu (Zabrze , Gliwice , Pyskowice , Kędzierzyn Koźle , Ruda Śląska , Trachy , Siemianowice Śląskie) w tych okolicach będe i mogę przekazać osobiście ale jak ktoś chce może odebrać osobiscie w obrębie Gliwic w tym czasie będe około 2 tyg. 8)

0049 15772565239 to mój numer komórki Niemieckiej (proszę pisać na Whatsaap) ponieważ w Polsce będe mieć Polski numer ale whatsaap na Komórce zostaje bez zmian więc mam jakąś ilość tabletek do oddania jak mówie mi się już nie przydadzą.

Pozdrawiam

Dominik ;D
SECURITY SYSTEM ONLINE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”