[ZAADOPTUJĘ] Szczurki z wpadki [Warszawa, Łódź, Wrocław]

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
RedCarpetMiki
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 21, 2012 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa

[ZAADOPTUJĘ] Szczurki z wpadki [Warszawa, Łódź, Wrocław]

Post autor: RedCarpetMiki »

Witam!

Poszukuję szczurków z wpadki lub zbyt dużych miotów jako forma pomocy, dla osób którym ponadprogramowo rozrósł się miot. Zależy mi na tym aby szczury miały kontakt z człowiekiem od pierwszych dni swojego życia, były zadbane i otoczone miłością. Najchętniej z Warszawy bądź okolic, lecz również często bywam w Łodzi oraz Wrocławiu, więc jestem w stanie zapewnić im transport. Wysyłka nie wchodzi w grę, moim zdaniem to znęcanie się nad zwierzątkiem. Dowolnej rasy i maści, obym tylko mogła wziąć z jednego miotu 2-3 szczurki, nie chcę rozdzielać szczurów. Mogą być mieszanej płci, zapewnię kastrację chłopakom ;)

Moje wcześniejsze szczury były braćmi przeznaczonymi na karmę, obciążonymi genetycznie i niezdolnymi do pełnej adaptacji w życiu z człowiekiem, jednak przeżyłam z nimi pięć lat. Po dwóch latach przerwy pragnę znów stworzyć szczurzą rodzinkę, lecz chcę również pomóc osobom, które z maluchami nie mają co zrobić, nie chodzi o pieniądze.

Mam przygotowaną klatkę wielkości 80x40x100 cm (dł, gł, wys). Małym oczywiście ograniczę powierzchnię, aby nie zrobiły sobie krzywdy np. spadając z wysokości.
Mason i Mojżesz. Mają ciągłego focha, chyba za swoje imiona ;/
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [ZAADOPTUJĘ] Szczurki z wpadki [Warszawa, Łódź, Wrocław]

Post autor: IHime »

Zajrzyj do Szczuradełka, zawsze mają jakieś bidy na wydaniu. ;) Tylko chyba teraz dość wolno odpowiadają, trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Awatar użytkownika
RedCarpetMiki
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 21, 2012 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ZAADOPTUJĘ] Szczurki z wpadki [Warszawa, Łódź, Wrocław]

Post autor: RedCarpetMiki »

IHime pisze:Zajrzyj do Szczuradełka, zawsze mają jakieś bidy na wydaniu. ;) Tylko chyba teraz dość wolno odpowiadają, trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Dziękuję Ci bardzo! Nigdy o nich nie słyszałam, ale już obserwuję!
Mason i Mojżesz. Mają ciągłego focha, chyba za swoje imiona ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”