Hej ! ;)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Leszek Pe
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 22, 2017 9:49 pm
Lokalizacja: Legnica

Hej ! ;)

Post autor: Leszek Pe »

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Żeby nie wchodzić w szczegóły bo to temat na inny post w innej grupie. Musze mieć jakieś stworzenia w domu i padło na szczurki. Wszystko kupione i czeka na lokatorów ( od 2 do 4 ).

Teraz w tym międzyczasie myślę nad imionami. Szczurki mam dostać od kogoś z Wrocławia kto zadeklarował się oddać młode jak tylko będą samodzielne ... więc nie wiem jeszcze jakiej będą płci ;)

Jak macie propozycje imion to chętnie wysłucham propozycji ... jedno z imion tu wymienionych na pewno padnie na ktoregoś szczura :)

Do napisania
"Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć." /Sapkowski
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hej ! ;)

Post autor: unipaks »

Witaj na forum!
Nie zapomnij pochwalić się ogonkami w dziale Nasi Pupile, jak już u Ciebie będą :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Ściurek
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 08, 2017 1:32 pm

Re: Hej ! ;)

Post autor: Ściurek »

Witam,witam i o szczurki pytam xD Jak tam? Już wiesz coś o maluchach?
Awatar użytkownika
Leszek Pe
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 22, 2017 9:49 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Hej ! ;)

Post autor: Leszek Pe »

Zabrałem 2 małe z zoologa jednak :] Szybko rosną skubane.

Obrazek
"Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć." /Sapkowski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”