Brzydka wydzielina podczas kichania

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zuhelda96
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2018 1:43 pm

Brzydka wydzielina podczas kichania

Post autor: zuhelda96 »

POMOCY!!!!! mój chłopak (wabi się Zdziaław) ma od dłuższego czasu problemy z oddychaniem. Kicha, ma świszczący oddech ale to nie jest najgirsze. Podczas kichania czuc brzydki, BARDZO BRZYDKI ZAPACH, wydzielina pojawia się również w okolicach uszu. Żeby tego było mało zaczęło mu ropiec oko i to intensywnie. Zdzisław ma ponad rok jest to szczur odmiany fuzzy i jest naprawdę silny niejedna chorobę rozłożył na lopatki. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
zuhelda96
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2018 1:43 pm

Re: Brzydka wydzielina podczas kichania

Post autor: zuhelda96 »

zuhelda96 pisze:POMOCY!!!!! mój chłopak (wabi się Zdziaław) ma od dłuższego czasu problemy z oddychaniem. Kicha, ma świszczący oddech ale to nie jest najgirsze. Podczas kichania czuc brzydki, BARDZO BRZYDKI ZAPACH, wydzielina pojawia się również w okolicach uszu. Żeby tego było mało zaczęło mu ropiec oko i to intensywnie. Zdzisław ma ponad rok jest to szczur odmiany fuzzy i jest naprawdę silny niejedna chorobę rozłożył na lopatki. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Brzydka wydzielina podczas kichania

Post autor: ol. »

Zuhelda96, nie wiem jakiej pomocy spodziewasz się na forum - taki stan szczura wymaga natychmiastowej wizyty u weterynarza. Trzeba zidentyfikować źródło ropy i wdrożyć leczenie odpowiednim antybiotykiem. Kichanie i świszczący oddech to też nie jest sprawa do lekceważenia, nieleczone zapalenie dróg oddechowych u szczurów bardzo szybko może przejść w zagrażające życiu zapalenie płuc. Zresztą wszystko co opisujesz wskazuje, że szczurek jest w bardzo poważnym stanie i cierpi, pomoc jest potrzebna natychmiast !
zuhelda96
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2018 1:43 pm

Re: Brzydka wydzielina podczas kichania

Post autor: zuhelda96 »

Problem polega na tym że w mieście którym mieszkam tzn Kielce nie ma kompetentnego weta załatwili mi już dwa szczury za co koniec końcem jeszcze zapłaciłam. Zdzisława już raz wyleczyłam o własnych siłach kiedy na brzuszku pojawił się ropieb. Paranoja nawet go nie wyjęli z transportera nie mówiąc o diagnozie koniec końcem okazało się że jest to drzazga ktora wbiła mi się w brzuszek i wdarło się zakażenie. Pani w przychodni była mniej wievej w moim wieku tj 22l. namawiała mnie na eutanazję. Po tym zdarzeniu.. chyba nie trzeba tłumaczyć jedna dziewczynka Lusia niestety już odeszła w zaświaty zaczęłam liczyć głównie na siebie stąd ten post ludzie nie mają wyobraźni
zuhelda96
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2018 1:43 pm

Re: Brzydka wydzielina podczas kichania

Post autor: zuhelda96 »

Problem polega na tym że w mieście którym mieszkam tzn Kielce nie ma kompetentnego weta załatwili mi już dwa szczury za co koniec końcem jeszcze zapłaciłam. Zdzisława już raz wyleczyłam o własnych siłach kiedy na brzuszku pojawił się ropieb. Paranoja nawet go nie wyjęli z transportera nie mówiąc o diagnozie koniec końcem okazało się że jest to drzazga ktora wbiła mi się w brzuszek i wdarło się zakażenie. Pani w przychodni była mniej wievej w moim wieku tj 22l. namawiała mnie na eutanazję. Po tym zdarzeniu.. chyba nie trzeba tłumaczyć jedna dziewczynka Lusia niestety już odeszła w zaświaty zaczęłam liczyć głównie na siebie stąd ten post ludzie nie mają wyobraźni
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Brzydka wydzielina podczas kichania

Post autor: Paul_Julian »

Zuhelda, tutaj masz dwa adresy http://szczury.org/viewtopic.php?p=1029172#p1029172
Zadzwoń jak najszybciej.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”