Proszę doświadczonych hodowców o pomoc!

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Bellacaoca
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 18, 2018 9:51 pm

Proszę doświadczonych hodowców o pomoc!

Post autor: Bellacaoca »

Mam dwóch ślicznych chłopaczków, maja ok 4,5 miesięcy. Gdy puszczam ich na wybieg to biegają, wchodzą na mnie, ale jak chcą się położyć to do klatki. Czy kiedyś będą tulić się jak inne tzn.dawac smerać się po brzuszku i zasypiać na moich kolanach? Kiedy?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Proszę doświadczonych hodowców o pomoc!

Post autor: ol. »

A znasz jakichś 20-latków, którzy się tulą do mamy ?
To żart ;) Takie szczury oczywiście się zdarzają, ale nieczęsto. W tym wieku wolą biegać i odkrywać świat.
U samców tulaśność przychodzi z wiekiem, więc jest szansa, że kiedyś polubią spanie na kolanach, ważne żeby same się do tego przekonały. Póki co ciesz się ich młodzieńczą energią, posmyrać zawsze możesz ich na hamakch w klatce, a ucałować w brzuszek podnosząc na moment, kiedy przelatują obok :)
Basya
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 09, 2018 1:11 am

Re: Proszę doświadczonych hodowców o pomoc!

Post autor: Basya »

bardzo dziecinne podejście.
Nasza Dumbo do śmierci unikała ludzkiego przytulania jak ognia...
W zamian dawała to co miała w swej szczurzej naturze najlepszego.
Mam nadzieję że nie zobaczę twoich chłopakòw w rubryce oddam szczurki a na to się widzę zanosi.
jeden pan ktòrego mało co nie oplułam ze śmiechu jako argumentację za oddaniem szczurka podał (autentyk)
bo on lubi gryźć przegryzać... No gryzoń to gryzie :D:D:D
a powracając do tego kiedy one zaczną robić co Ty chcesz, to być może nigdy.
I przepraszam że się wtrąciłam wszak nie jestem hodowcą li jedynie kumplem Toli, ktòrej od dwòch lat daję 2zł na Wyborczą
i wiecie? ani razu mi niewdzięcznica nie przyniosła. Nie dostanie żreć ot co. :D:D:D



* uprasza się czytając przymrużyć oko zaleca się przymknąć nawet dwa
♡Bibi 07.01.2016-09.07.2018♡
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”