znaczenie terytorium

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

znaczenie terytorium

Post autor: ESTI »

[quote="myszka"]No dobra, to ja już nie wiem o co chodzi, bo u mnie to Lubczyk znaczy terytorium, a moje byłe samiczki raz na jakiś czas zostawiały kropelkę...
Zastanawia mnie tylko czemu się tak przyjęło, że to właśnie samce znaczą terytorium skoro według was to nieprawda :roll:[/quote]

Ja nie twierdzę, że samce nie znaczą terenu...tylko, że samiczki robią to równie, a czasami bardziej intensywnie. Tylko, ze ich mocz jest bez zapachowy, natomiast jak samczyk się zleje, to czuć. Może poprostu u Ciebie jest tak jak powinno być, a u całej reszty...mamy zwariowane i pokićkane osobniki. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

znaczenie terytorium

Post autor: krwiopij »

to jednak roznie bywa... ja bym nie powiedziala, ze te kropelki fisi czy sachette sa bezzapachowe... :roll:

swoja droga gdzies mi sie o oczy (;)) obilo, ze te kropelki, ktore pozostawiaja po sobie szczury w celu oznaczania terenu to troche co innego niz zwykly mocz... glowy nie dam i nie pamietam, gdzie to widzialam, ale tak jako ciekawostke podaje... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”