BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: gryzaj »

u mnie sie to nie sprawdza
Obrazek Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: merch »

Tak, ale to pewnie dlatego, że mieszkały same [chyba, że nie...]
Jakoś tak jest, że sam szczurek jest czysty, ale jak przyjdzie kolega... zaczyna się sikanie gdzie popadnie

Troche tak ale nie do końca . Faktem jest ,ze Małyszka była sama bardzo czysta a i nie szkodnikowała w ogóle . A jak sie pojawiło tałatajstwo to jest różnie. na ogół grzecznie załatwiają sie do kuwetki , ale kupki zawsze a siusiu to juz różnie. czasem jest tak ze hamaczek jest niezmieniany tydzień i nieśmierdzi a czasem potrafia go zasikać w jeden dzień. Czasem myśł eze robia tak zebym zmieniła im , czyli albo wtedy jak uwazają ze juz jest brudny , albo jak zawiesiłam coś czego zapach im nie odpowiada :D.
PozdrM[/quote]
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Dinusia »

[quote="knautia"]ciekawe, czy twój plan się uda?[/quote]
Yeah!!!UDALO SIE UDALO SIE!!! yupiee!! :twisted: 8) :lol:
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: knautia »

no to super, gratulacje! :D
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Dinusia »

:D :D 8) :lol: :P :twisted: :wink:
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Iga
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 15, 2005 12:34 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Iga »

moja kicia to chyba najwięcej się myje w całej rodzinie
:D
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Nakasha »

Stary temat, ale tak tylko powiem....

Na początku miałam 1 samca. Nie śmierdział, ale mył się rzadko i miał brudne futerko.

Teraz mam stadko - samiczki są czyściutkie. Często się myją i nie śmierdzą, a samce... makabra.... brudne futro (chyba, że samiczki im umyją), sikają gdzie stoją [samiczki to się przynajmniej za klatkę wychylają i leją..... w związku z czym często myję podłogę wokół klatek...], ale przynajmniej myją sobie ogonki.

Zresztą moje stadko myje się nawzajem, więc aż tak źle nie jest ;). Mimo tego mają przymusowe kąpiele co 2 miesiące ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: knautia »

moje panny się ostatnio poprawiły :D
myślę, że może poprzednie szmatki przyczyniały się do utrzymywania niepożądanego zapaszku. teraz mają inne i jakoś jest lepiej, przynajmniej póki co...
Pia
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 05, 2006 7:47 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Pia »

ja zrobiłam mojej domek w którym śpi a sika w jednym rogu i nie śmierdzi. wręcz pachnie bym powiedziala! mam ja niecaly miesiac ale jak na razie jest czysciutka i pachnaca:)
zabkaa:)
Posty: 88
Rejestracja: sob lis 12, 2005 8:42 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: zabkaa:) »

ee nikt nie pokona mojej Świnki :D
kiedyś stałam sobie po prostu przy klatce i obserwowałam ją. nagle weszła na półeczkę, zerknęła na mnie i taką fontennę moczu na ścianę :khihi: fuuu potem musiałm myć ściane :| . do dzisiaj w każdym miejscu, gdzie stała klatka są plamy na ścianach :lol:
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: lenalove »

nigdy nie miałam najmniejszych kłopotów z zapachami swoich dziewcząt. od niedawna mam 3 ale mysle ze i tak bedzie dobrze
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Fatty »

Ja mam 2 samcole i problemu żadnego. Półeczki w klatce( z paneli) myję co 3 dni, zbrylony żwirek i kupki wybieram co 2 dni(jak wybierałam rzadziej to przy tym końca nie było widać ;) ) . I czyste są moje chlopaki szczególnie Fabik który na myciu się spędza pół życia, Ikonitos czysty również no ale bez przesady.
Ogólnie rzecz biorąc to Fabiś ma swój zapach bardzo mało intensywny,za to Ikonitos.. łuchuchu, tego to od razu czuć,że to samiec jest ;) Ale nie mówie,że to smród, co to,to nie Nawet lubię sobie moje ogony poniuchać :) Tak wiec problemu z ewentualnym smrodkiem, w przypadku samców nie mam.
Ale nie mam też porównania, z samiczkami(moje chłopoczki to moje pierwsze ogony)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: Guślarka »

U mnie żadnego problemu ze smrodkiem nie ma. Co prawda mam tylko jednego szczurcia(samczyka)... Przynajmniej ja nic nie czuję. Za to mój brat, gdy przyjeżdża do domu (studiuje w innym mieście) mówi, że czuć szczurem w pokoju. Może to kwestia przyzwyczajenia :drap:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: FeMiNi »

kiedys mialam 2 samiczki :) kochane, reagujace na imie, gryzace wszystko co popadnie :))
plusik byl taki ze zalatwialy sie tylko w jednym miejscu w klatce :) nigdzie indziej :)
teraz mam 2 chlopakow i po prostu sie w nich zakochalam :) dwoch wiekszych łobuzow nie widzialam :) nic ogolnie nie gryza, no chyba ze przeszkadza im to cos w przedostaniu sie do innego miejsca :) a tak to słodziaki wielkie ktore przychodza do mnie gdy leze, wsadzaja lepek pod szyje i spia :) ale sikaja gdzie popadnie :P no i caly czas do mnie leca, by byc jak najblizej co czasami jest uciazliwe lekko, u samiczek tego nie spotkalam bo one chodzily raczej wlasnymi sciezkami :)
u zadnych ogonkow nie mialam problemu z zapaszkami :)
aha, no i chlopaki bardziej kombinuja :)
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

BABKI KONTRA FACIECI !!!!!!!!!

Post autor: pixxa »

[quote="ESTI"]To tylko moje panienki są chyba takie grzeczne...sikają w jednym miejscu i nigdy tam gdzie śpią. ;)[/quote]

Chyba tak, bo moje to siusiaja wszedzie.. :)
a fontanna to juz codziennosc :ops:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”