Szczęściarz

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Szczęściarz

Post autor: ESTI »

Kuzwa...tak strasznie chcialam zeby sie udalo...:-(
:sad2: [']
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Szczęściarz

Post autor: Ayumi »

ja się poprostu załamałam dzisiaj... i pomyśleć, że tak niewiele mu brakowało do samodzielnego życia... mojej mamie też jest przykro i ogolnie panuje tu teraz taka wisielcza atmosfera... a był taki kochany... kuna!! nawet się nie nadaję do tego, żeby uratować małego dzikuska... :sad2:
idę zaraz oddać klatkę i powiedzieć zespołowi, że maluch już do nikogo nie trafi... ale przygotowywałam ich na to odkąd został znaleziony... tylko siebie nie przygotowałam na możliwość, że on nie przeżyje... :cry:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Szczęściarz

Post autor: soho »

uu dopiero prze3talam all historie malca :( taki slodkowaty :) smieszny jak nie szczurek na tych zdjeciach ( ale co ja wiem o malych szczurkach ...)

przykro mi ze sie tak stalo - widocznie tak mialo byc ... nie ma sie co obwiniac chcialas pomoc a nie zaszkodzic - poprostu nie wyszlo :|
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Szczęściarz

Post autor: Ayumi »

więc zespół to przyjął w miarę dobrze... tylko ja coś nie mogłam... ale cóż... widocznie tak musiało być, że nie miał żyć wśród ludzi... :|
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”